הרש"פ עצרה ערבים שהתארחו בסוכה

השב"כ הפלסטיני עצר לחקירה שלושה ערבים מאזור גוש עציון לאחר ש"העזו" להתארח בסוכתו של עודד רביבי, ראש המועצה המקומית אפרת.

אורלי הררי , י"ח בתשרי תשע"ז

שירותי הביטחון הכללי של הרשות הפלסטינית עצר לחקירה שלושה ערבים מאזור גוש עציון לאחר ש"העזו" להתארח בסוכתו של עודד רביבי, ראש המועצה המקומית אפרת.

על פי הדיווח בערוץ 2, הערבים שנחקרו התמודדו עם האשמות לפיהן נפגשו עם "רוצחי תינוקות". הכוונה היא ככל הנראה לאלוף ניצן אלון ולמפקד מחוז ש"י במשטרה שהתארחו גם הם בסוכה.

ראש מועצת אפרת עודד רביבי אמר הערב, ''אתמול ישבנו בסוכה יהודים ומוסלמים. אכלנו שתינו ושוחחנו על נושאים משותפים והתקווה שלנו לשכונת טובה יותר ושלום. היום הרשות הפלסטינית זימנה חלק מהאורחים המוסלמים לחקירה.

"לכל אלה שמפעילים לחץ על ממשלת ישראל להיכנס לתהליך שלום עם הרש"פ, צריך להזכיר שהם נוהגים בדרך ההפוכה מזו המעודדת שלום עם שכניהם היהודים. רשות שקוראת לכיכרות על שם מחבלים מתאבדים והמזמינה את אזרחיה השותים קפה ומדברים על שלום עם שכניהם היהודים, למשרדי החקירות לא מקדמת שלום.

"אני מצדיע לשכניי שלא פחדו אתמול להגיע אלינו לסוכה, לשוחח על שלום, ביקשו להצטלם ולהראות לעולם שהם אמיצים מספיק לנקוט בעמדה למען השלום", הדגיש רביבי.טוען....