ברקת: אין נקמה גדולה מזו

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, השתתף בהקפות שניות עם האחים רזאל בירושלים והתייחס להתקפות הטרור ולהחלטת אונסק"ו נגד הבירה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ג בתשרי תשע"ז

"אין שמחה גדולה יותר מאשר לראות את הציבור רוקד ושמח בשמחה תורה בליבה של ירושלים בירת הנצח של עם ישראל", אמר ראש עיריית ירושלים ניר ברקת לאלפים שהגיעו אמש (שני) להקפות שניות עם האחים יונתן ואהרון רזאל בירושלים.

ראש העיר ברך את הרוקדים והתייחס להחלטת אונסק"ו המתכחשת לקשר ההיסטורי שבין עם ישראל לכותל המערבי ולהר הבית, "זה לא סוד שבשנה האחרונה שונאי ישראל ניסו לפגוע בנו להפיל את רוחנו ולהפחיד אותנו ולגרום לנו לפקפק בעתידנו פה בעיר ירושלים", הוסיף ברקת.

''גם באונסק"ו ניסו למחוק את הקשר של עם ישראל עם ירושלים", הזכיר ברקת והזכיר את גל הטרור הערבי. ''לשמחתנו הרבה יחד עם כוחות הביטחון התמודדנו והתגברנו ואין נקמה גדולה יותר מאשר להראות לכל העולם ולשונאי ישראל שלא יעזור להם שום דבר אנחנו כאן בבירה המאוחדת של העם היהודי נמשיך לבנות, להיבנות ולחגוג בירושלים כל עם ישראל".

"אין דבר יותר יפה מאשר לראות את כל המגזרים חוגגים בשמחתה של תורה שגם היא מאחדת אותנו יחד. נמשיך לבנות ולהיבנות בירושלים", הוסיף ראש העיר ברקת.