שבות רחל חוגג 25: שגשוג, בניה וצמיחה

בעיצומו של חול המועד ציין היישוב שבות רחל את חגיגות ה-25 לייסודו. הפנינג רב משתתפים, פעילויות שונות והופעה של הזמר מתי שריקי

תוכן שיווקי , כ"ט בתשרי תשע"ז | עודכן: 21:15

מתי שריקי בשחר הצעירה
מתי שריקי בשחר הצעירה
צילום: יח"צ

ביום רביעי, ב' חול המועד סוכות, נאספו אל הישוב שבות רחל בבנימין מאות אנשים מרחבי הארץ שבאו לחגוג את שנת ה25 להיווסדו.

הבאים נהנו משלל אטרקציות: סיורים מודרכים ברכבי ספארי, רכיבת אופניים אתגרית בשטחים מסביב ליישוב, מתנפחים אתגריים, משחק מכוניות על שלט ייחודי ועוד.

בתום האירוע הפתוח, התכנסו כולם לעצרת מרכזית במהלכה נשאו דברים ראש המועצה האזורית אבי רואה.

העצרת נחתמה בהופעה מלאה של הזמר מתי שריקי, שם הוא שחרר לראשונה את הלהיט "החלום". בנוסף, הופיע הראל חצרוני שהעביר "התוועדות שמחה" לכבוד סוכות - חג השמחה.

תושבי היישוב נטלו חלק פעיל בהפקת האירוע. בני נוער ומבוגרים התגייסו לצורך ארגון האירוע ברמות השונות. חברי המזכירות אמרו באירוע כי הם גאים להיות חלק מצמיחתו של היישוב. על שולחן המזכירות מונחים פרויקטים רבים ואנחנו שמחים לחלום ולהגשים אותם. אנחנו מזמינים את כל מי שרוצה להצטרף ליישוב פורח שמציע שפע של יתרונות- קהילה חמה ומגוונת, קרבה לכל מקום ורעננות של תשתיות, שכונות ושירותים לתושב.

בין המשתתפים פגשנו את צבי, מנכ"ל חברת הר כביר שבונה בימים אלו את שכונת שחר הצעירה בשבות רחל, "אנחנו רואים את עצמנו שותפים מלאים לשמחה של שבות רחל. תקופה זו מאופיינת בשבות רחל בצמיחה מואצת. הכביש החדש שנסלל המוביל אל השכונה החדשה ואל האזור בו עתיד לקום מרכז רוחני ומרכז מסחרי מסמלים את ההתחדשות והרעננות שאוחזת כיום בקהילה בשבות".

מעוניינים להצטרף לקהילה? לחצו כאן ותיהנו מהטבה מיוחדת לגולשי ערוץ 7