קרוליין גליק, פובליציסטית ועורכת בכירה בג'רוזלם פוסט ובמעריב, מתייחסת לסקרים האחרונים בארצות הברית המראים כי טראמפ מצמצם את הפער מהילארי קלינטון, במיוחד במדינות מפתח כמו פלורידה ופנסיבלניה.

"קלינטון מובילה במרבית הסקרים והסיכויים שלה לנצח בעוד שבועיים גדולים יותר משל דונלד טראמפ, מצד שני אנחנו כן רואים צמצום בפערים בסקרים במיוחד במדינות מפתח כמו פלורידה ופנסילבניה אז אי אפשר להגיד שהמלחמה לבית הלבן כבר הוכרעה כפי שרבים בתקשורת גם אצלנו וגם בארה"ב נוטים לקבוע", אומרת גליק.

בשיחה עם ערוץ 7 היא מסבירה שאיש אינו יודע באמת איך יסתיימו הבחירות האמריקניות בעוד 11 ימים.

לדברי גליק, התקשורת בארה"ב מוטה לטובת קלינטון ומתעלמת מהעבירות החמורות שהיא לכאורה ביצעה, "נכון שטראמפ הוא לא בן אדם שהיית רוצה לשדך לבת שלך ושברמה האישית הוא מאוד מאותגר בלשון המעטה, אבל לעומתו הילארי קלינטון מאותגרת משפטית.

''כל בן אדם אחר שהיה עובר פרומיל מהעבירות שהיא לכאורה עשתה היה יושב בכלא, אם אנחנו חושבים על אהוד אולמרט שיושב בכלא שש שנים בגין העברות שלו בכל מה שקשור להולילנד, זה כאין וכאפס לעומת הדברים שקלינטון מואשמת בהם. אי אפשר להסתכל על מה שהיא עושה ועשתה מבלי לרצות אחר כך לעשות מקלחת כדי להתנקות".

גליק מטילה ספק באמינותם של הסקרים שהוצגו על ידי כלי התקשורת בארה"ב נוכח התגייסותם לטובת המועמדת הדמוקרטית. "מתחילת מערכת הבחירות הזאת הכול היה בלתי צפוי, שום סקר לא אמין בשלב זה וגם כשאתה מסתכל על התקשורת האמריקנית שמגויסת לקלינטון, יש תחושה שזה כמו איזה אבא שהולך למשחק כדורגל של הבן שלו וכל כך להוט שהבן שלו ינצח שהוא כבר נכנס לתוך המגרש ומתחיל למסור לו את הכדור כדי שיהיה לו גול, זה באמת דבר שקשה לתפוס.

''ראיתי אתמול נתון ולפיו 91 אחוזים מהכיסוי התקשורתי של טראמפ הוא שלילי, אי אפשר להבין את זה ובעצם ההתגייסות המוחלטת של התקשורת האמריקנית למען קלינטון גם מציבה בסימן שאלה את האמינות של הסקרים של אותם כלי תקשורת לגבי מצב המירוץ''.

יחד עם זאת, גליק מעריכה שככל הנראה קלינטון היא זו שתיבחר לנשיאות ארה"ב. ''באמת קשה לי להאמין שכל הסקרים לא נכונים ושהכול מוגזם, לכן הנטייה שלי היא להאמין שקלינטון באמת תיבחר בעוד שבועיים אבל יחד עם זאת אני גם אומרת שיש לטראמפ בכל זאת יותר סיכוי ממה שרוצים שנחשוב".