עימות בין עו"ד טלי גוטליב לח"כ תמר זנדברג בפרשת ארי שביט. גוטליב טענה באולפן "חדשות הלילה" כי גברים במדינת ישראל חיים בחרדה ונתונים ל"דריכות איומה" כאשר הם נפגשים עם נשים.

לדברי גוטליב, צריך להכיר בכך שייתכנו אי-הבנות בין גברים ונשים ולא תמיד האחד מצליח לקרוא בצורה מדוייקת את השדרים של השני. "כל גבר משלם את מחיר השיטה, שאישה, בחפוץ ליבה, בחלוף זמן ככל שתמצא לנכון, תיזכר באירוע שהתרחש לפני שנתיים או שלוש והיא תספר אותו – וכמי שחקרה מאות מתלוננות בתיקים כאלה אני יכולה לומר לכם שההר מוליד עכבר לא פעם ולא פעמיים".

"לאנשים אין שום יכולת להתגונן ולמסור גירסה אמיתית", קבעה. היא הוסיפה שייתכן ששביט יודע שאין לו שום סיכוי לצאת זכאי במשפט התקשורת ולכן הוא החליט לפרוש מהעתונות. "גם גבר יכול לטעות וגם אישה עלולה לטעות, ואם לסיטואציה כזו או אחרת תיתכן עוד פרשנות, צריכה להיות לנו מספיק הגינות כדי לאפשר את הפרשנות הזאת", קבעה.

ח"כ זנדברג ראתה בעובדה ששביט התנצל מיידית ולקח פסק זמן מהעיתונות אות לכך שהחברה התקדמה. "לרגעים זה מרגיש כאילו התיישב כאן איזה דינוזאור במרכז החדר ובולם התקדמות בעניין הזה", אמרה בהתייחסה לגוטליב ולדבריה. "יש כאלה שרוצים למשוך אותנו לאחור, לעולם אחר".