משחקה של בית"ר ירושלים הערב בספק

דרמה בבירה: ביקורת פתע של משרד התמ"ת באצטדיון טדי הביאה לשלילת רשיון העסק של האצטדיון מה שיביא לביטול המשחק הערב מול בני יהודה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ט בתשרי תשע"ז

משחקה של בית"ר ירושלים הערב בספק-ערוץ 7
איצטדיון טדי. בעין הסערה
צילום: פלאש 90

בית"ר ירושלים בלחץ. אם לא מספיקות לקבוצה מהבירה הצרות המקצועיות בהן היא שרויה ואיתן היא מגיעה למשחקה הערב (שני) במסגרת המחזור השמיני בליגת העל שבכדורגל, מול בני יהודה, מסתבר שכעת המשחק כולו עומד בסימן שאלה גדול.

בביקורת פתע שערכו היום באצטדיון טדי שבבירה, מצאו נציגי משרד התמ"ת בניה לא חוקית לדבריהם של רשתות סלולריות באצטדיון הירושלמי, דבר שהביא באופן מיידי לביטול אישור רשיון העסק של האצטדיון, דבר שלמעשה מחייב את סגירתו ויביא לביטול אירוח המשחק הערב מול בני יהודה.

כעת נמצאים כל המעורבים בפגישה שלאחריה יתברר אם המשחק יבוטל או יועבר למקום אחר, כשגם אופציית העתקת המשחק לאצטדיון אחר קיימת אך קלושה.

על פי מכתבם הרשמי של משרד התמ"ת שנשלח לראשי האצטדיון הירושלמי והקבוצה, בתום ביקורת פתע שערכו נציגי המשרד בצאטדיון, עולה כי רישיון העסק שניתן לאיצטדיון טדי בטל ומובטל, בשל בניה בלתי חוקית על גג האצטדיון של רשתות סלולריות שלא קיבלו את האישור הנדרש.

מי שאחראית על בניית ההתקנים הללו היא לא אחרת מאשר עיריית ירושלים, לה שייך האצטדיון, ולדבריהם הבניה החלה לאחר אישורים לכך שהתקבלו על ידי העירייה.

בעירייה נכנסו לדיון ולוחצים לקבל אישור, שבלעדיו לא ניתן יהיה לקיים את המשחק הערב במסגרת המחזור השמיני של ליגת העל שבכדורגל.

נזכיר כי הירושלמים מגיעים למשחקם הערב מול בני יהודה לאחר תקופה ארוכה בה לא הציגו יכולת משכנעת, כשבמחזור האחרון סיימו בתיקו 0:0 עם מ.ס אשדוד, האחרונה בטבלה.

בקרב הקהל הירושלמי קראו כבר למאמן הקבוצה רן בן שמעון להתפטר מתפקידו כשהטענות כלפיו הן כי הוא מעלה הרכבים טקטיים והגנתיים, וכי אינו ממצה את סגל השחקנים של הקבוצה. זאת ועוד, בשבוע שעבר החלו השחקנים הזרים של הקבוצה להתנהג בצורה לא נאותה ושלושה מהם, קלאודמיר פריירה, חסוס רואדה ומרסל הייסטר יעמדו בפני וועדת משמעת פנימית של הקבוצה לאחר שביצעו עבירות משמעת.

אצל היריבה ממול משכונת התקווה גם כן המצב לא מזהיר, כששם פיטרו בשבוע שעבר את מאמן הקבוצה אריק בנאדו ובמקומו מונה באופן זמני יעקב אסייג, מאמן השוערים של הקבוצה ומי שלקח חלק פעיל בשתי הקבוצות שייפגשו הערב כשחקן כשעמד בשעריהם של בית"ר ובני יהודה ואף זכה עם שתיהן בתארי אליפות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il