המאמץ האחרון של קלינטון עם הזוג אובמה

ב-48 השעות האחרונות של מסע הבחירות שלה, הופיעו לצד הילארי קלינטון כוכבים מתחום הספורט והמוזיקה.

המלחין-זמר ברוס ספרינגסטין הופיע באירוע של קלינטון בפילדלפיה ושר את שירו הישן,Thunder Road. "הבחירה מחר ברורה מאין כמותה". המועמדות של קלינטון, אמר, מבוססת על "חכמה, ניסיון, הכנה מראש, ועל חזון ממשי של ארה"ב בה כולם חשובים – גברים ונשים, לבנים ושחורים, היספאנים וילידים, שבה אנשים מכל הדתות והרקעים יכולים להיפגש ולהתמודד עם הבעיות שלנו בצורה מחושבת וסבירה".

הכדורסלן לברון ג'ייימס מקבוצת "קליבלנד קבלירז" הופיע לצידה של הילארי בקליבלנד, במדינת אוהיו, והוא העלה לבמה גם את חברו לקבוצה, ג'יי אר סמית.

ג'יימס דיבר על החשיבות שבהשתתפות בבחירות. "גדלתי בשכונות ואני מכיר את הרעיון של לצאת ולבחור. אני גדלתי בשכונה שבה התחושה היתה שזה לא משנה איך נצביע. אבל האמת היא שזה כן משנה. זה באמת משנה.

"אנחנו חייבים לצאת מהבית ולבחור", הוסיף. "אנחנו חייבים לרכוש ידע לגבי מה שמתרחש ולגבי מה שקשור לעתיד שלנו – והאישה הזו כאן מציעה לעולם שלנו את העתיד הזוהר ביותר"

אחת התקוות של המחנה הרפובליקני היא ששיעור ההצבעה של השחורים לא יהיה גבוה. זאת, משום שרובם הגדול צפוי להצביע למועמדת הדמוקרטית. עם זאת, נראה כי שיעור תמיכה לו זוכה טראמפ בקרב השחורים יהיה גבוה באופן משמעותי מזה שקיבל המועמד הרפובליקני, מיט רומני, בבחירות של 2012.