שחקני הרצליה חוגגים את הניצחון, הערב
שחקני הרצליה חוגגים את הניצחון, הערב צילום: FIBA

הכי טוב בבית. את כל ניצחונותיה העונה בליגת העל שבכדורסל, השיגה בני הרצליה באולמה הביתי. גם את שני הניצחונות בזירה האירופית, מפעל היורופקאפ בו לוקחת הרצליה חלק, השיגה זו באולמה הביתי. הערב (רביעי) הרצליה שמרה שוב על הבית כשגברה על אקדמיק סופיה הבולגרית בתוצאה,

הרצליה שאירחה את אקדמיק סופיה באולמה הביתי, אולם היובל במסגרת המחזור הרביעי ביורופקאפ, כבר נפגשה עם הבולגרים במסגרת המפעל האירופי, היה זה במחזור הראשון, אז הפסידו הישראלים בהארכה בבולגריה בתוצאה 73:78.

מאז הבולגרים שמרו על מאזן ניצחונות מושלם, כשגם ההרצליינים ניצחו ללא הפסקה מאז, והערב רק קבוצה אחת יצאה מנצחת - הקבוצה הישראלית.

כמו במשחק הקודם ביניהן, גם הערב הייתה התוצאה צמודה לכל אורך המשחק, כשלאחר 10 דקות ראשונות של משחק עמדה התוצאה על 25:22 לזכות האורחים מבולגריה.

דקה וחצי לסיום המחצית הראשונה הצליחו שחקני הרצליה להשוות את התוצאה כשדניס קבע שיוויון 40:40, ואל ההפסקה ירדו השתיים כשהישראלים מובילים ב-2, 43:45.

גם ברבע השלישי התוצאה נותרה צמודה, כשההובלה עברה מיד ליד. דניס שוב היה שם בזמן הנכון עבור הרצליה כשיחד עם אדריאן פתחו בריצה שהורידה אותם אל הרבע האחרון כשהם מובילים ב-5 הפרש, 62:67.

הרצליה הצליחה לשמור על מרחק ביטחון מהבולגרים גם בפתיחת הרבע האחרון. הבולגרים שעוד ניסו לחזור למשחק ולקבוע הארכה כמו במשחק הקודם בין השתיים, לבסוף הרימו ידיים וירדו מהמשחק עם הפסד ראשון במפעל האירופי, 79:84.

הרצליה מתאוששת מההפסד בליגה להפועל ת"א ושומרת על מאזן מושלם באולמה הביתי. אין כמו בבית.