יום חג לחמ"ד

מינהל החמ"ד ערך יום הוקרה לאנשי המנהלה בבתי הספר של החמ"ד מרחבי הארץ. ד"ר אברהם ליפשיץ: אתם האנשים החשובים ביותר במערכת החינוך.

רפאל לוי , י"ב בחשון תשע"ז

כ-400 אבות בית ואנשי מנהלה בבתי הספר של חמ"ד הגיעו בשבוע שעבר לעיר העתיקה בירושלים, שם התקיים לכבודם כנס הוקרה שיזמו בהנהלת החמ"ד.

מטרת יום ההוקרה היתה להכיר ולהוקיר את פועלם של אבות הבית שלעתים נתפסים כשקופים בעיניי רבים מהתלמידים, המורים וההורים. מנהל החינוך הממלכתי דתי מקיים עבורם יום הוקרה וסיור בירושלים על מנת להוקיר ולחזק אותם.

במהלך היום שמעו אבות הבית ואנשי המנהלה, הרצאות, סיירו בעיר העתיקה וסיימו את היום בסעודה משותפת.

ד"ר אברהם ליפשיץ ראש מנהל החמ"ד אמר: "זהו יום חגם של אבות הבית אשר מהווים בסיס של בתי הספר והם אלו שמאפשרים את החיים היום יומיים בבתי הספר. אנו מוקירים אותם על הפעילות החשובה והעבודה הקשה שבלעדיה לא יכול להתקיים שום בית ספר. מגיע להם את כל התודות וההוקרה מאיתנו ובשם המורים, התלמידים וההורים אנחנו מצדיעים להם היום".

חגית משה סגנית ראש עיריית ירושלים הגיע לברך בכנס ואמרה: "אנו כבני אדם, לא תמיד יודעים להעריך את המובן מאליו. אין ספק שאבות הבית והצוות המנהלתי של בתי הספר הם אנשים שלא מקבלים מספיק הערכה ומילות חיזוק. אני שמחה וגאה שמנהל החמ"ד מקיים את היום הזה ועוד יותר שמחה לראות אתכם כאן בירושלים. אני מברכת אתכם בעוד שנים רבות של עשייה חשובה".טוען....