לברון. עוד לילה של עבודה
לברון. עוד לילה של עבודה צילום: רויטרס

10 משחקים עברו מפתיחת העונה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ליגת ה-NBA, ובזמן שסגנית האלופה מגולדן סטייט מחזיקה במאזן אחר ממה שציפו לו שם, האלופה קליבלנד קאבלירס לא עוצרת.

הלילה (בין שלישי לרביעי) המשיכו שחקני הקאבס את פתיחת העונה הטובה שלהם, כשלמעשה שיחזרו הם את פתיחת העונה הטובה ביותר בתולדות הקבוצה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, כשניצחון הלילה על טורונטו בתוצאה 117:121, העלה את מאזנם לתשעה ניצחונות מול הפסד אחד בלבד העונה.

המשחק הלילה היה שיחזור משחק גמר המזרח מהעונה שעברה, ונראה שבכושר הזה האלופה שוב תגיע לסדרת גמר ה-NBA, על אף שמדובר רק בתחילת עונה.

זו הפעם השניה בה נפגשים קליבלנד וטורונטו העונה, כשגם את המשחק הקודם ניצחו שחקני הקאבס. גם הלילה מי שהוביל את קליבלנד בראש רשימת הקלעים היה כוכב הקבוצה לברון ג'יימס כשזה סיים את המשחק עם 28 נקודות, 14 אסיסטים ו-9 כדורים חוזרים, מרחק כדור חוזר אחד מטריפל דאבל. יחד עם קיירי אירווינג שהוסיף 24 נקודות, הקאבס הצליחו למנוע מהקנדים לנצח כששלשה של צ'אנינג פריי, 59 שניות לסיום המשחק העניקה נקודה יתרון לקליבלנד, נקודה שסייעה להם בשיחזור הישג השיא של הקבוצה מעונת 1976/7 עם תשעה ניצחונות מפתיחת העונה.