ד"ר מיכאל בן ארי
ד"ר מיכאל בן ארי צילום: אמיר לוי

ח"כ לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי קורא בערוץ 7 לגרש מישראל את כל הערבים שלא יצהירו על נאמנות.

"מי שלא הבין אנחנו עכשיו במלחמה, התבערה הזאת בתים רבי קומות אפופי אש בחיפה ובכרמל, אי אפשר להכיל את הזעם. האנשים הרשעים האלה מנסים לשרוף את המדינה, זו מלחמה מתואמת ומתוכננת ויש מי שמפעיל אותה.

״השב"כ שלנו שאלוף בלחקור ילדים, שיטפל באויבים האמיתיים שלנו ושיגן על מדינת ישראל מהאויבים הפנימיים שלנו שרוצים לכלות אותנו באש ובסכינים. שכחנו איך בזמן מבצע שובו אחים כששלושת הנערים נחטפו היו רופאים ועובדי ציבור ערבים שחגגו ברשתות ואנחנו ממשיכים לטמון את הראש בחול. זו המדינה היחידה שיש לנו ויש כאן מולנו אויבים, אם הם רוצים להישאר כאן שיצהירו על נאמנות והם יקבלו את כל הזכויות ללא זכויות לאומיות, הם רוצים זכות לאומית שילכו למדינות ערב".

לדבריו מדינת ישראל צריכה להכריז מלחמה על האויב הערבי שבתוכה, "אין הבדל בינם לבין דאעש, הם שורפים בתים עם ילדים, מי שמתכוון לשחוט את כולנו לא ישאר כאן וכדאי שנתעורר. צריכים להחזיר אותם למדינות ערב ולהפסיק להתיפייף. ברוך ה' שלא שילמנו מחיר דמים כמו בהצתת הכרמל ואני מקווה שזה כך ייגמר, אבל הנזקים והאימה שהם מטילים עלינו - הם רוצים להפוך את המדינה לשממה".

בן ארי קורא לסלק את השופט ג'ובראן מכס בית המשפט, "אני לא נגד ערבים אלא נגד אויבים ומי שלא נאמן לנו כמו סלים ג'ובראן שלא רוצה לשיר את התקווה צריך לשלוח אותו לסוריה. אחמד טיבי וכל הערבים שמצביעים לרשימה המשותפת שאומרת על החיזבאללה שהוא לא ארגון טרור הם אויבים, יש ערבים שמצביעים ליכוד והם נאמנים. אבל 450 אלף איש שהצביעו לרשימה המשותפת הם לא נאמנים שילכו לארץ אחרת, שילכו לדנמרק או אריזונה. ניתן להם כרטיס טיסה חינם ושימצאו להם ארץ אחרת. זו לא גזענות זו מלחמת קיום של המדינה היחידה שיש לנו".