ח"כ אחמד טיבי
ח"כ אחמד טיבי פלאש 90

יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב, יוצא אחר הצהריים (שני) במתקפה חריפה נגד ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת.

"לפני כשבועיים, ח״כ אחמד טיבי התראיין לערוץ הטלוויזיה אל-מיאדין בלבנון, ערוץ טלוויזיה שיעי המזוהה עם ארגון חיזבאללה ואיראן. טיבי קרא באותו ראיון לפלסטינים וערביי ישראל להתמרד כנגד החוק שיזמתי, חוק המואזין והסית בצורה ישירה כנגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו".

אילטוב הוסיף כי "את תוצאות הקריאה למרד וההסתה חסרת האחריות הזו של ח"כ טיבי כנגד חוק המואזין וראש הממשלה, ראינו בשבוע שעבר במתקפת טרור ההצתות שפקדה את מדינת ישראל, מתקפה חסרת תקדים מסוג חדש שפשוט חצתה את כל הקווים האדומים. מדובר פה פשוט בנשק להשמדה המונית, בחסות ערוץ הטלוויזיה הלבנוני אל-מיאדין, ארגון הטרור חיזבאללה וח"כ אחמד טיבי".

הוא קרא ליועץ המשפטי לממשלה לקבל את בקשתו שהוגשה לפני כשבועיים לפתוח בחקירה פלילית נגד ח"כ טיבי על הראיון לרשת אל מיאדין.

"זה ראיון שהביא מיד למתקפה אכזרית כנגד מדינת ישראל. הצתה בעשרות מוקדים ביערות שנמצאים בתוך וסמוך לישובים מאוכלסים, זהו רוע מסוג שלא ראינו כמותו במדינת ישראל, דפוס התנהגות שמזכיר את ארגון המדינה האיסלאמית. אני אפעל בכל המישורים ואעשה את כל שביכולתי על מנת שאנשים כמו ח״כ אחמד טיבי ודומיו לא יהיו שליחי ציבור בכנסת ישראל", סיכם אילטוב.