גרונר בישיבה
גרונר בישיבהצילום: המועצה האזורית גוש עציון

מנכ''ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר, תושב אלעזר שבגוש עציון, נפגש השבוע עם תלמידי ישיבת מקור חיים, כחלק מתכנית ''דברים בעלמא'' בישיבה, במסגרתה נערכים מפגשים עם אישי ציבור ודמויות מובילות בציבוריות הישראלית.

גרונר הציג לתלמידים את חזונו ותפיסת עולמו, לפיהם כל אדם צריכים להירתם כדי לעשות את השינוי ולהטביע חותמו בעולם המשפט, הכלכלה, החקלאות והצבא.

גרונר חלק עם התלמידים את סיפורו האישי - מעלייתו לארץ, ימיו כתלמיד המכינה בעלי ועד להגעתו למשרד ראש הממשלה. "לכל אחד ואחד מכם יש מקום בהשפעה בעולם הציבורי, וזהו קידוש השם של ממש", אמר

רכז תכנית "דברים בעלמא" איתן הולנדר סיפר כי "המפגש אפשר לתלמידים ללמוד על המורכבויות של המערכת הציבורית ותפקידו של משרד ראש הממשלה. זה היה חידוש בעיניהם שעומד מולם אדם מלא ערכים ורוח המתייחס בחרדת קודש להיותו 'הזרוע הנטויה' של ראש הממשלה, כאשר בסוף ההרצאה המנכ"ל הביע את התפעלותו מרמת הידע והשאלות של התלמידים".

מ"מ ראש המועצה האזורית משה סוויל, ציין בפתיחת המפגש: "בגוש עציון ישנו מיקוד בלתי נתפס של שרים, חברי כנסת ומנכ"לים בכירים ביניהם מנכ"ל משרד ראש הממשלה ומנכ"ל בית הנשיא. אותי זה לא מפתיע, כיוון שזה הD.N.A של גוש עציון, וזה החינוך שהילדים שלנו מקבלים מלידה''.