יש לכם LG G5? מחכה לכם עדכון

LG משחררת את עדכון מערכת ההפעלה Android 7.0 למכשיר ה-G5 ללקוחות ישראלים.

תגיות: טלפונים LG
ערוץ 7 , י"ב בכסלו תשע"ז

חברת LG ישראל הודיעה כי החל מהיום (ב') צפויים להתעדכן מכשירי LG G5 לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה של אנדרואיד, גרסת Android 7.0 בשם Nougat. הראשונים שנהנו מגרסה זו בישראל ובעולם במכשיר חדש מהקופסא הם רוכשי הפאבלט LG V20 שהושק בתחילת נובמבר.

LG שחררה בארץ את העדכון למכשיר ה-Nexus 5X כבר בחודש אוגוסט ואף הודיעה כי בהמשך יעודכנו מכשירים נוספים, ביניהם מכשיר ה-LG G5 SE.

מדובר במכשיר הראשון שמגיע עם מערכת ההפעלה Android 7.0, כאשר היתרון הבולט של מערכת ההפעלה החדשה הוא היישום Google In App אשר מסייע למשתמשים למצוא תוכן לא רק מהיישומים המובנים הכוללים אנשי קשר, דואר אלקטרוני, הודעות טקסט ותמונות, אלא גם מיישומים שהותקנו על ידי המשתמשים.

בנוסף, ניתן לבצע עבודה בשני מסכים במקביל, למצוא אפליקציות שהושקו לאחרונה, ליצור קשר עם אנשים, לקרוא הודעות או לבצע פעולות באפליקציות מבלי להקליד בחיפוש.

עדכון ה-FOTA המוקדם, מאפשר מעתה גם ללקוחות ה-G5, המנויים בחברת פרטנר, ליהנות משירות WiFi Calling, המאפשר מעבר אוטומטי לניהול שיחות על גבי רשת אינטרנט אלחוטית (WiFi), ובכך מרחיב את הכיסוי של הרשת גם למקומות כמו מקלטים וחניונים תת-קרקעיים.

את השירות החדש השיקה פרטנר, לראשונה בישראל, כבר בחודש אוקטובר עם מכשיר ה-G4, ובהמשך הוא יורחב לדגמים נוספים.

שירות WiFi Calling ניתן ללקוחות פרטנר בעלי מכשירים תומכים ללא תוספת תשלום, וללא צורך באפליקציה או התקנת תוכנה ייעודית. שיחות יוצאות המתבצעות על גבי רשת ה- WiFi לא נגרעות ממספר הדקות בחבילה של המנוי. השירות פועל בשלב זה בתחומי ישראל בלבד ויש צורך בכרטיס SIM פעיל במכשיר הסמארטפון על מנת לאפשר את השירות.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il