"האתגר הוא זה שבונה אותנו"

אהרון קרוב, הפצוע הקשה ביותר ב'עופרת יצוקה', העביר שיחות מוטיבציה לחניכי מרכזי הנוער 'דאורייתא' ו'מקום בלב' לקראת הגיוס.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , ט"ו בכסלו תשע"ז

אהרון קרוב בשיחת מוציבטיה
אהרון קרוב בשיחת מוציבטיה
צילום: יח"צ

חניכי מרכזי הנוער 'דאורייתא' ו'מקום בלב' - OU ישראל כבר רואים את הגיוס לצבא מעבר לפינה.

כדי למנוע את הנשירה מהצבא וכדי להביא לשירות מיטבי של הנוער בתפקידי לחימה, מפעיל מועדוני הנוער סדנאות ההכנה לצה"ל בהן הנוער לומד מפי קצינים בכירים בצבא ומרצים שונים על תרומה לחברה, נשיאה בנטל, על שירות משמעותי ומיטבי בצה"ל, מיצוי היכולות האישיות, והאפשרות להתקדם בצבא.

הסדנא מופעלת זו השנה השלישית ברציפות, ומיועדת לכיתות יא- יב. לאחרונה התקיימו במרכזי הנוער שיחות מוטיבציה מיוחדות מפי אהרון קרוב, מי שהיה הפצוע הקשה ביותר במבצע עופרת יצוקה לאחר שנכנס ללחימה בעזה, יומיים לאחר חתונתו וכיום אב לשלושה ילדים ומרצה בצה"ל ובמרכזי הנוער של OU ישראל.

בהמשך צפויים החניכים להשתתף בטיולים, ביקור בבסיסי צה'ל, במכינות קדם צבאיות, ובמשחקי פיינטבול.

קרוב הסביר לחניכים כי "השירות בצבא, בעיקר בשירות הקרבי מהוה אתגר משמעותי ודווקא האתגר הוא זה שבונה אותנו לכל החיים".

אהרון המשיך וציין את חשיבות הקבוצה: "בצבא אנו נדרשים להלחם יחד. להסתכן אחד עבור השני. בשביל כך חייבים לבנות חיבור חזק מאד של אהבת אחים, קבוצה שפועלת למען הפרט שבתוכה".

אהרון קרוב סיפר לחניכים את סיפורו האישי ושיתף אותם בתהליך השיקום הארוך שעובר עליו. "בצבא, הכי חשוב זה החברות, שאתה יודע שאתה לא לבד. ללא התמיכה העצומה שקיבלתי מעם ישראל, לא הייתי מגיע למה שהגעתי, להביא לעולם ילדים, לסיים תואר ולעמוד כאן לפניכם".