המחווה המרגשת של הג'ודוקא לילדי שלוה

המדליסט האולימפי, זוכה מדליית הארד, אורי ששון, מכר את חליפת הג'ודו שלו מהאולימפידה ב-100 אלף דולר אותם תרם לילדי עמותת שלוה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ט בכסלו תשע"ז

מכר את החליפה למען גיוס תרומות
מכר את החליפה למען גיוס תרומות
צילום: איגוד הג'ודו

אורי ששון הוא הרבה יותר מעוד ספורטאי. את הווינריות שלו ראו אלפי ישראלים ורבים בעולם כשלאחר הקרב מול היריב המצרי באולימפיאדה האחרונה שהתקיימה בריו שבברזיל, ניגש ללחוץ את ידו של היריב אף שלא נענה.

ששון, ירושלמי במקור וכיום גם, המשיך לרגש כשהודיע כי הוא מוכר את החליפה שלו מרגע הזכיה במדליית הארד לשם גיוס תרומות לילדי ארגון "שלוה".

בערב הגאלה המיוחד שהתקיים למען ילדי הארגון, הודיע ששון כי הוא מוכר את החליפה תמורת הסכום הגבוה ביותר, ותוך דקות בלבד נקנתה החליפה המדוברת בסכום של 100 אלף דולרים.

ששון הודיע כי את הסכום הוא מעביר כמובן לילדי הארגון, זאת במטרה להקים חוג ג'ודו לילדים עם מוגבלויות במרכז "שלוה" החדש שבירושלים.

קרוב ל-1,000 איש נכחו באירוע בו נאספו תרומות בסך שני מיליון שקלים למען ילדי הארגון, כשבנוסף לששון, השתתף באירוע בין השאר גם יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין.

עוד אירוע מרגש במיוחד בערב היה עת קיבלו שי גרוס, הניצול הצעיר מאנטבה וסורין הרשקו, שהיה בכוח החילוץ ונפצע קשה, אות התנדבות מיוחדת על שם נחשון וקסמן ז"ל מאימו של נחשון, אסתר וקסמן על התנדבותם ב"שלוה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il