ליברמן:
גטאס וחבריו - סכנה לביטחון ישראל

שר הביטחון מקווה שבבחירות הבאות בג"ץ לא יאפשר לבל"ד להתמודד. "המהלכים שלנו נגד החותרים נגד המדינה מבפנים - חיוניים לביטחוננו".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ג בכסלו תשע"ז

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס הבוקר (שישי) לפרשת ח"כ באסל גטאס והביע תקווה שבבחירות הבאות בג"ץ לא יאפשר למפלגת בל"ד להתמודד בבחירות לכנסת.

"באסל גטאס הוא לא מקרה בודד של ח״כ שחצה את הקווים", כתב ליברמן בפייסבוק. ''גטאס הוא פניה האמיתיים של מפלגת בל״ד ומפלגת בל״ד היא פניה האמיתיים של הרשימה הערבית המשותפת כולה''.

שר הביטחון הזכיר כי מפלגת "ישראל ביתנו" הובילה בעבר החלטה של ועדת הבחירות המרכזית לפסול את בל״ד מלהתמודד בבחירות, אך בג״ץ ביטל את ההחלטה ואיפשר להם להתמודד ולהיבחר.

"אני מקווה ומאמין שהשבוע החולף מסמן את התעשתותה של המערכת כולה ואת ההבנה שגטאס וחבריו הם סכנה אמיתית לביטחון ישראל ולדמוקרטיה הישראלית, ושבפעם הבאה לא רק גטאס, שכנראה כבר יהיה בכלא, לא יוכל להתמודד לכנסת אלא גם כל חבריו שמנצלים את הדמוקרטיה הישראלית כדי לפעול מתוך הכנסת נגד מדינת ישראל".

ליברמן הדגיש, ''אני מקווה ומאמין שבפעם הבאה גם בבג״ץ יבינו שהמהלכים שמובילה 'ישראל ביתנו' הם חיוניים לביטחון המדינה בכדי להגן עליה מפני אלו שחותרים נגדה מבפנים''.