נאמני הר הבית: אנחנו ננצח

פעילי תנועת "נאמני הר הבית" הדליקו הבוקר (ראשון) נרות חנוכה בשער יפו, על רקע החלטת מועצת הביטחון בסוף השבוע.

בטקס אמר יו"ר התנועה, גרשון סלומון, "המסר שהיום נעביר לעם ישראל ולעולם כולו, ובמיוחד לאו"ם-שמום, הוא שהר הבית שלנו לעד ולנצח. ירושלים שלנו ורק שלנו, יותר לא תזיזו אותנו מכאן לעולם".

"לא הייתי מופתע מהחלטה של האו"ם, הרי ציפינו לזה", הוסיף סולומון. "מה לנו כי נלין על האו"ם כשבמו ידינו מאז מלחמת ששת הימים הממשלות הרחיקו את עם ישראל מהר הבית ומסרו אותו לאויב הרע והנמהר. הר הבית הפך לקן צרעות. ההחלטה של האו"ם מבישה אבל היא באה בגלל ההזנחה של ממשלות ישראל".

"אנחנו יוצאים לשלב חדש במאבק שלנו יחד עם ארגון סטודנטים למען הר הבית ונפעל ביחד", הוסיף סולומון, "השעה קשה והר הבית נמצא בפני אובדן סופי. אין לנו שם ריבונות ואין לי את מי להאשים חוץ ממשלות ישראל".

"אני אופטימי באשר לממשל החדש של טראמפ אך גורל עם ישראל יוכרע לא בארה"ב ולא ברומא או פריז. גורל עם ישראל יוכרע בירושלים ובהר הבית יבנה בית המקדש וזאת על אפם וחמתם של מנהיגנו והעולם", הדגיש סולומון.

ח"כ שולי מועלם רפאלי (הבית היהודי), שהשתתפה גם היא בהדלקה, אמרה "בעקבות ההחלטה האומללה של האו"ם אין דבר נכון יותר מאשר לארגן עוד עליות להר הבית. כל יום יהודים מתפללים לירושלים ולהר הבית שעושה את כולנו מחוברים. הר הבית הוא של כולנו וככה צריך לשמור עליו. חייבים לדבר על החלת ריבונות על כל ארץ ישראל אבל מקום אחד שיש בו כבר ריבונות אנחנו צריכים להביא את הריבונות לידי ביטוי - בהר הבית. ככל שיהיו יותר יהודים בהר הבית כך הריבונות שלנו תבוא לידי ביטוי".

צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום:
צילום: