כסא בית דירה עיצוב מגורים כיסא ספה שולחן רהיטים
כסא בית דירה עיצוב מגורים כיסא ספה שולחן רהיטים Office XP

התחום של עיצוב פנים למשרדים כבר כמה שנים נמצא בתודעה של כל מי שמעצב את המשרד או עוסק בנושא.

גם אם מדובר במשרד או מקום עבודה – אין סיבה להתפשר על פריטי ריהוט שלא תואמים לטעם האישי בעיצוב וחשוב למצוא בדיוק את הריהוט שיתאים למשרד עצמו, לאופי השירות שמציעים העובדים וכמובן להשקפת העולם של מנהלי המשרד.

כיום קל הרבה יותר למצוא בדיוק את הריהוט הדרוש והמתאים ואפילו להזמין ריהוט בהזמנה אישית אשר לבטח יהיה תואם באופן מושלם לכל הדרישות.

כאשר בוחרים להזמין ריהוט משרדי בהזמנה אישית חשוב לברר לא מעט פרטים בנוגע לחומרי הגלם שמהם עשויים פריטי הריהוט – האם מדובר בעץ מלא או בעירוב של כמה חומרי גלם, האם אפשר לבחור גם את הצבע החיצוני של הריהוט, חשוב לברר שלחברה שממנה מזמינים יש ניסיון בבנייה של פריטי הריהוט הדרושים ומובן שכדאי לשמוע את העצות ואת הטיפים של בעל החברה שיכול על סמך הניסיון שלו בתחום לייעץ, לתת המלצות נוספות ולכוון איזה סוג של ריהוט יהיה המתאים ביותר לכל סוג של עסק, משרד, חברה או ארגון.

ריהוט משרדי
ריהוט משרדי צילום: אילן גבאי

הזמנת ריהוט משרדי בהזמנה אישית

חברת נגרות בהתאמה אישית תוכל להגשים לכל בעל משרד את החלום שלו בנוגע להזמנת ריהוט משרדי. בעלי עסקים רבים לא מוכנים שהמשרד שלהם ייראה באופן זהה לדרך שבה נראים ארגונים אחרים או משרדים אחרים ולכן הוא יעדיף (וגם ישמח) להוסיף את התוספת האישית שלו אשר תייחד את פריטי הריהוט ותהפוך אותם לייחודיים ושונים בנוף – תוספת של צבע לא שגרתי, בחירה של שולחנות או כיסאות שונים מהמקובל ועיצוב שונה של המראה הכללי של המשרד. כל אלה ביחד יהפכו את המשרד לכזה שאי אפשר יהיה לשכוח אודותיו וגם העובדים ירגישו שהם עובדים במקום מיוחד במינו.

כאשר מחפשים את חברת הנגרות שממנה רוצים להזמין את הריהוט בהזמנה אישית – חשוב לוודא שלחברה יש ניסיון רב ככל האפשר בבנייה ועיצוב רהיטים בעיצוב אישי – הן עבור הקהל העסקי והמוסדי והן עבור קהל הלקוחות הפרטי.

כך יהיו רעיונות רבים שיוכל להציע לבעל המשרד שיכולים לשדרג את המראה הסופי של המשרד, להעלות את רמת הגימור וכמובן לבחור את פריטי הריהוט האיכותיים ביותר האפשריים מתוך המלאי האפשרי. חשוב להתרשם מקטלוגים או מתמונות של פריטי ריהוט שעוצבו ונבנו בהזמנה אישית כדי לבחון האם אופי וסגנון העבודה מתאימים לבעל העסק ולמשרד שהוא רואה בדמיונו.

עיצוב אישי
עיצוב אישי צילום: אילן גבאי

הזמנת רהיטים בעיצוב אישי

לא רק פריטי ריהוט הקשורים למשרד ולעסק ניתנים לעיצוב והזמנה אישיים אלא גם פריטי ריהוט המתאימים לשימוש בייתי על ידי לקוחות פרטיים. כיום ישנה חשיבות גבוהה במתן האפשרות להזמנה ועיצוב אישיים כדי שכל לקוח (ללא הבחנה בין אם הוא לקוח פרטי או עסקי) יוכל לעצב את הריהוט שהוא רוצה ולא יצטרך להתפשר על פריטי ריהוט שלא תואמים לטעם האישי שלו או לדרך שבה הוא מדמיין את האזור המוגמר לאחר קבלת פריטי הריהוט.

כל בעל עסק יכול לעצב את המשרד שלו בדיוק כפי שהוא היה רוצה ואיך שהוא מדמיין על ידי הזמנה אישית של ריהוט. אין ספק שלאחר שהמשרד יהיה מסודר ומעוצב עם הסגנון הייחודי והמיוחד למשרד הספציפי – יהיה נעים לאייש בו את העובדים והם בעצמם ירגישו שלא מעוניינים בסביבת עבודה ממוצעת עבורם אלא בסביבה שהושקעה מחשבה רבה בעיצוב ובסידור שלה.