לא מספק: ניצחון לבית"ר ירושלים

אל מול 7,500 אוהדים בלבד, הירושלמים ניצחו את מכבי ת"א ושמרו על פער 8 הנקודות בפסגה. היכולת החלשה לא שכנעה את אוהדי בית"ר

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' בטבת תשע"ז

לא מספק: ניצחון לבית"ר ירושלים-ערוץ 7
רן בן שמעון, הפרידה מתקרבת?
צילום: פלאש 90

יציע מזרחי סגור, מעט מאוד אוהדים של שתי הקבוצות שהגיעו לאצטדיון שבבירה ויכולת חלשה של השחקנים על כר הדשא. כל אלה גרמו למשחק החלש ביותר בליגת העל העונה, משחק שפעם היה נחשב למשחק העונה בליגת העל שבכדורגל.

ללא אוהדים וביכולת אותה מציגים בתקופה האחרונה שתי הקבוצות הללו, גם ניצחון 0:1 הוא משהו. בטח כשזה מגיע לאחר תקופה קשה, כשהתחתית כבר נראתה באופק עבור הירושלמים.

הניצחון הערב (ראשון) מעלה את הירושלמים אל המקום השישי בטבלת ליגת העל שבכדורגל, בעוד התל אביבים נשארים במקום השני, אך בהפרש של 8 נקודות במקום 5, מהמוליכה הפועל באר שבע.

את תוצאת המשחק קבע איתי שכטר לאחר בעיטת עונשין מוצלחת מ-11 מטרים, אותה כבש לרשת המכבים מתל אביב בדקה ה-38.

המשחק שהיה רחוק מלספק את הציפיות שנתלו בו אמנם הסתיים בניצחון הירושלמים, אך האוהדים בשלהם - הם דורשים את התפטרותו של רן בן שמעון, מאמן הקבוצה, שגם הערב ניהל משחק בצורה מחפירה ולחוצה כשבמחצית השניה כמעט ולא סיכנה בית"ר את השער של התל אביבים, ורק משחק לחימה והקרבה של חוליית ההגנה היא ששמרה על התוצאה.

מכבי? נראה שמחאת האוהדים עוד תגיע לשיא חדש, כששוב זו מסיימת משחק עם איבוד נקודות ויכולת רעה כשסיכנה פעם אחת בלבד את שערם של הבית"רים. בינתיים, שוטא ארבלדזה עוד פה. לא לזמן רב.

הפרידה משני המאמנים בקרוב?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il