"קמפיין של הדלפות מגמתיות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הבוקר בישיבת שרי הליכוד לציטוטים שפורסמו אמש מתוך הפגישה בינוי ובין מו"ל ידיעות נוני מוזס.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ז בטבת תשע"ז

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הבוקר (ראשון) לפרסומים בתקשורת סביב החקירה המתנהלת בימים אלו נגדו ונגד מו"ל ידיעות אחרונות ארנון (נוני) מוזס במה שזכה לכינוי "פרשה 2000".

"מטבע הדברים, אני לא יכול להיכנס לגופם של דברים. מה שאני יכול לומר לכם זה שיש קמפיין של הדלפות מגמתיות שנועדו להטעות את הציבור ולעוות את התמונה האמיתית כאילו היו כאן עבירות שלא היו והדברים הללו יתבררו בהמשך", אמר נתניהו לשריו.

"לכן כמו שאמרתי ואתם כבר יודעים: לא יהיה כלום כי אין כלום. ראיתי את תהלוכות השמאל במוצ"ש. אני חוזר ואומר לחברינו באופוזיציה - אל תמהרו עם החגיגות. אנחנו נהיה פה ונמשיך להוביל את המדינה עוד שנים רבות", הוסיף ראש הממשלה.

בתוך כך הגיע הבוקר המוציא לאור ובעל השליטה בעיתון "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס, למשרדי יחידת להב 433 של המשטרה בראשון לציון.

מוזס צפוי להיחקר על שיחותיו עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהם נוהל לכאורה משא ומתן בין השניים על סיקור אוהד לנתניהו בתמורה להגבלת העיתון "ישראל היום".