ספר חדש: ארגז הכלים לבחירה בטוב

ספר חדש רואה אור בימים האחרונים: 'ובחרת בחיים – ארגז הכלים שלך לבחור בטוב' מאת הרב יוסף שריקי.

ערוץ 7 , י"ז בטבת תשע"ז | עודכן: 22:15

הדרך לאושר
הדרך לאושר
צילום: iStock

אנו חיים במעגלים שונים, משפחה, עבודה, לימודים שכנים ועוד, וכולם מזמנים לנו אתגרים יומיומיים.

בספר החדש 'ובחרת בחיים – ארגז הכלים שלך לבחור בטוב' נבין מדוע אנו נוטים לברוח מהאתגרים ונלמד לא לפחד מהם, להתמודד עמם, להעצים את המחשבות הטובות ולשלוט ברגשות שלנו.

מחברו של הספר, הרב יוסף שריקי, מספר לערוץ 7 כי ליבו של הספר מלמד מהו איזון נפשי – פנימי וכיצד להגיע אליו, שהוא כלי עוצמתי להעצמה האישית שלנו, בעזרתו נצליח לשלוט בחיינו, רגשותינו והחלטותינו, ולבחור – בחירה מודעת – בטוב.

"נפתח גישה בריאה לחיים, עין טובה שיודעת לפרגן, להתגבר על הכעס, להתמודד עם אתגרי הצניעות בדורנו, לאכול נכון ובריא, להיות שמחים ולא לתת לעצבות לשתק אותנו, להניע את עצמינו מבפנים מתוך הגשמה עצמית וללא צורך באישורם של אחרים, להציב לעצמנו יעדים ולעמוד בהם, להעניק ולאהוב אהבה אמיתית, להתמודד עם האתגרים החינוכיים בבית ובלימודים, לבחור נכון את בן/בת הזוג שלנו ועוד...", אומר הרב שריקי.

הרקע לכתיבת הספר, מספר הרב שריקי, הוא ניסיון של שנים רבות בעזרה והכוונה של ילדים, נערים, מבוגרים וזוגות, לקחת אחריות על השינוי שרצו לעשות ולא להיות תלויים במטפלים או בגורמים חיצוניים, להאמין בעצמם ובכוחות הגדולים שיש להם, לקבל החלטה אמיתית להתחייב ולהתמסר להצלחה שלהם, ולהתמודד בהצלחה עם המשברים והאתגרים שהחיים זימנו להם.

מטרתו של הספר היא להכיר את ארגז הכלים שלנו לבחור בטוב, ולהשתמש בו נכון כדי להתמודד בהצלחה עם אתגרי היומיום. לקחת אחריות על חיינו, לנהל ולהוביל אותם בעצמינו לכיוון הרצוי לנו ולא להיות תלויים באחרים או בדעתם, ולפעול מתוך איזון נפשי - פנימי.

הספר נכתב בצורה מתומצת וברורה, ובשפה קלילה וזורמת המתאימה גם לבני נוער. כי ככל שנכיר את ארגז הכלים שלנו לבחור בטוב ונדע להשתמש בו מוקדם יותר ובגיל צעיר יותר, כך נבנה את עצמנו כמבוגרים עם נפש מאוזנת ובריאה יותר.

להזמנת הספר, הרצאות או סדנאות לאיזון נפשי - פנימי ככלי להעצמה אישית: 058-4997895

כריכת הספר