רכש ראשון לבית"ר ירושלים

רגע לפני המשחק הערב מול הפועל חיפה באצטדיון טדי הבייתי, הודיעה בית"ר על החתמתו של ישראל זגורי מהפועל ת"א כרכש הראשון בחלון

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ז בטבת תשע"ז

רכש ראשון לבית"ר ירושלים-ערוץ 7
זגורי עם סוכנו אבי נמני ומנכ"ל בית"ר דמאיו
צילום: דוברות המועדון

בכל שלוש הפעמים האחרונות בהן אירחה בית"ר ירושלים את הפועל חיפה, לא הצליחו הירושלמים לסיים את המשחק עם כל שלוש הנקודות. ליתר דיוק, פעמיים הפסידו ופעם אחת סיימו בתיקו.

הערב (ראשון, 20:00), יארחו הירושלמים את האדומים מחיפה, עם רצון לנקום בחיפאים על התבוסה הגדולה בסיבוב הקודם, במשחק שהסתיים אז בתוצאה 0:4.

רגע לפני המשחק באצטדיון טדי, הודיעו הירושלמים על החתמתו של קשר הפועל ת"א, ישראל זגורי עד לתום העונה עם אופציה לעונה נוספת.

זגורי מגיע לבית"ר כשחקן הרכש הראשון בחלון ההעברות הנוכחי ובחינם, זאת לאחר שסירב לקצץ בשכרו בקבוצה המפורקת. העונה, תחת גיא לוזון, שיחק זגורי עשרה משחקים בליגה הבכירה, בהן לא כבש שער אחד אמנם, אך סחט בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות קבוצתו, במשחק מול בית"ר בטדי.

עבור הקשר הצעיר בן ה-26, מדובר בתחנה שישית בקריירה שלו כששיחק בין היתר במכבי חיפה, הפעול פתח תקווה, הפועל רמת גן, בני יהודה והפועל תל אביב.

"אני מאושר להצטרף למועדון גדול כמו בית"ר ירושלים. התפקיד שלי הוא לעשות את הטוב ביותר כדי להוכיח שהמקום שלי הוא על המגרש. אני מודה על האמון שניתן לי", אמר זגורי לאחר החתימה.

האם זה מה שהיה חסר לירושלמים בכדי לתקוע יתד בחלק העליון של טבלת ליגת העל שבכדורגל?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il