באסל גטאס - "מחבל בכיין ושקרן"

ח"כ אורן חזן מגיב למכתבו של ח"כ גטאס המבקש שלא להדיחו מהכנסת. "תעשה טובה לכולנו ותתפטר לכל הרוחות".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ח בטבת תשע"ז

באסל גטאס - "מחבל בכיין ושקרן"-ערוץ 7
אורן חזן
צילום: אלירן אהרון

מ"מ יו''ר הקואליציה, חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד), מגיב בחריפות למכתב ששיגר ח"כ באסל גטאס לח"כים, ובו מבקש גטאס שלא להדיחו מהכנסת.

''למחבל הבכיין - קרעתי את מכתבך, שלא לצערי, בדיוק נגמר לי הנייר טואלט לנגב לך הדמעות", צייץ חזן בטוויטר. ''אז גטאס השקרן תעשה טובה לכולנו ותתפטר לכל הרוחות!'', הוסיף.

כאמור ח"כ באסל גטאס פנה אתמול (ראשון) במכתב לחברי הכנסת לקראת האפשרות שחוק ההדחה יופעל בקרוב נגדו, לראשונה מאז נחקק.

גטאס פתח את המכתב בטענה שהחקירה נגדו וההחלטה להגיש נגדו כתב אישום התנהלו שלא כראוי, "במסגרת הסערה התקשורתית נעשה בי לינץ' ממשי ונגזר דיני בבית דין שדה מבלי שהוגש כתב אישום ומבלי שנערך לי שימוע כמתבקש בחוק".

"בימים הקרובים יהיו מאמצים להפעיל את חוק ההדחה נגדי ובמסגרת זו מן הסתם יופעלו עליך לחצים לתמוך בשימוש בחוק גזעני ואנטי דמוקרטי זה תוך שימוש ומינוף גל ההסתה הגזעני שהיה נגדי", הוסיף גטאס.

"לכן החלטתי לפנות אליך באופן, אישי גם בכדי להבהיר את העובדות וגם בכדי לבקש ממך להתנגד ובאופן נחרץ לשימוש בחוק ההדחה", הסביר גטאס את המניע למשלוח המכתב.

"אני עדיין נציג ציבור וחבר כנסת מכהן ואמשיך לכהן ולייצג ולשרת את הציבור שבחר בי", הדגיש גטאס. "אני לא מבקש מאף אחד להסכים או אפילו להבין, אבל בהחלט מצפה שתתמכו בזכותי הבסיסית ליחס שוויוני והוגן ולהתנגד לכל הצעדים המפלים שנעשו רק בגלל היותי ח"כ ערבי".