האנטישמים רק מתחלפים

הוועידה בפריז הוכיחה שוב שאומות העולם לא באמת למדו את לקחי השואה. דעה

יעקב כ"ץ (כצל'ה) , כ"א בטבת תשע"ז | עודכן: 11:30

האנטישמים רק מתחלפים-ערוץ 7
יעקב כ"ץ (כצל'ה)
פלאש90

"הלכה בידוע שעשיו שונא ליעקב".

לתומנו סברנו שאחרי השואה שפקדה את עמנו, לא ייוותר כוח באומות לשנוא אותנו. והנה, לפני מספר ימים התאספו שרי חוץ מלמעלה מ-70 מדינות, נציגי עשיו וישמעאל, כדי להכריז פעם נוספת על תוכניתם להכנסת עם ישראל לגטו הידוע בן עשרת הקילומטרים שבין הים לגבולות 67', ששר החוץ מטעם מפלגת העבודה אבא אבן דימה אותם בזמנו לגבולות אושוויץ.

הולנד, נשיאה הנוכחי של צרפת, הוא ממשיך דרכו של משטר וישי הידוע לשמצה, שהסגיר לידי הנאצים מאות אלפי יהודים אזרחי צרפת והביא להשמדתם. שניהם ממשיכי דרכם של אבותיהם הנוצרים האנטישמים שהשמידו ושרפו על אדמת צרפת מאות אלפי יהודים על נשיהם וטפם במסעם לכיבוש ארץ ישראל מידי המוסלמים.

מי שחזה בהתגייסות נציגי האומות בבירת צרפת לדון בעתידו של העם היהודי, יכול להעלות על הדעת שאילו היה בכוחן של האומות לעשות מה שעשו לנו הגרמנים רק לפני מספר שנים, היו שבים ועושים זאת שנית בהתלהבות ובשמחה, כפי שסייעו בימי המלחמה הנוראה בהשמדתם של אחינו ששת המיליונים בידי הגרמנים ימ"ש וזכרם.

גם שר החוץ האמריקני היוצא קרי, שמצא לנכון לסכם את שנות עבודתו בנאום בוטה, גס, יהיר ורצוף בשנאת ישראל, אף הוא הטריח את עצמו לפריז כשושבין מרכזי בחתונת השנאה כלפי העם היהודי.

כשנבחר אובמה לנשיא ארה"ב, ניסו להמעיט בחוסר אהבתו ליהודים. אבל אחרי נאומו בקהיר בקיץ 2009, שבו דרש להאריך את צו הקפאת הבנייה כלפי יהודי הבירה ירושלים וכלפי תושבי יו"ש, פרסמתי הודעה לתקשורת כיו"ר האיחוד הלאומי:

"אדם שמתיימר להיות לפה לעולם השלישי, המקופח, השחור, דוחף את ראש ממשלת ישראל להמשיך צו גזעני השולל מכ-400 אלף יהודים, רק בשל היותם יהודים, את זכויותיהם המינימליות כבני אנוש. צווים שכאלה, המקפיאים את חייהם של יהודים, חולקו באירופה האנטישמית ובמדינות מוסלמיות. מה היה אומר אובמה אילו הייתה נגזרת גזירה כזו על כפר של שחורים?".

הייתי אז היחיד שראה בנשיא אובמה איום על עתידנו כאן. כיום רוב יהודי ארצנו מסכימים לדעה זו, בייחוד אחרי ההחלטה במועצת הביטחון נגד מדינת ישראל, שבושלה על ידי אובמה וקרי בניסיון להביא לחיסולו של המפעל הציוני.

בע"ה, יש במדינת ישראל כ-7,000,000 יהודים, כן ירבו. נמשיך במפעל הבנייה ברחבי הארץ כולה ובמיוחד ביו"ש, בנגב, בגליל ובגולן. נמשיך לעודד את בני עמנו להרחיב את משפחותיהם. לאחינו בני ישראל הנמצאים בארצות העושר נקרא לעלייה מאסיבית לארץ הקודש ולהיות מוכנים יחדיו לביאת משיח צדקנו, אמן.

הכותב הוא יו"ר מועצת המנהלים של קבוצת ערוץ 7, לשעבר יו"ר האיחוד הלאומי