אוהדי בית"ר ירושלים במסר לאלי טביב

אחרי שפיטר את רן בן שמעון, אוהדי בית"ר ירושלים במסר לאלי טביב: תחתים רק מאמן בעל שם, אחרת לא נשב בשקט

נרי וייס - ערוץ 7 , ט' בשבט תשע"ז

אוהדי בית"ר (ארכיון) במסר לטביב
אוהדי בית"ר (ארכיון) במסר לטביב
צילום: פלאש 90

"כנראה שאלי טביב לא הבין מי זאת בית"ר ירושלים", כך אמרו בארגון האוהדים של בית"ר ירושלים, ארגון 'לה פמיליה', מיד לאחר היוודע המועמד המועדף על אלי טביב לאימון הקבוצה במקומו של רן בן שמעון.

כזכור, מוקדם יותר היום פוטר בן שמעון מאימון הקבוצה הירושלמית, כשזה היה שנוא נפשם של האוהדים הבית"רים, שכן הכדורגל שהציגה הקבוצה תחתיו הייתה רחוקה מכל מה שרצו אוהדי הקבוצה לראות על כר הדשא.

אז בן שמעון פוטר לאחר 21 מחזורי ליגה והצלחה לא מועטה במסע האירופי, ומי שנמצא כעת בראש העדיפויות של הבעלים הירושלמי, אלי טביב הוא שרון מימר שפוטר רק לפני שבועיים מהפועל כפר סבא.

מימר, שאת קריירת האימון שלו החל בראשון לציון ובהמשך מונה לעוזרו של ברק בכר בהפועל באר שבע, אותה עזב לטובת משרת המאמן הראשי בהפועל כפר סבא לפני שנה, נחשב למאמן אלמוני בדיוק כמו שטביב אוהב, אך ללא קבלות, בניגוד למה שמצפים האוהדים הירושלמים.

בחשבון הפייסבוק שלהם, כתבו חברי הארגון הירושלמי "אנחנו חוזרים ואומרים את מה שאמרנו בתחילת השנה - אנחנו בתור קהל לעולם לא נסכים לבינוניות!! ולעולם לא ניתן לך להפוך אותנו לקבוצה בינונית", כתבו בהודעתם לאלי טביב.

"לקח לך 20 מחזורים להבין את מה שידענו כבר בתחילת השנה, שרן בן שמעון הוא מאמן גרוע שגונב דעת ופוגע בחיבור של הקבוצה עם הקהל, אבל הבלגנו, נתנו צ'אנס כדי שלא יגידו שאנחנו אלה שהורסים".

לדברי חברי הארגון, החתמתו של מימר היא לא פחות גרועה מזו של בן שמעון. "עכשיו, שלא יגידו שלא אמרנו, אמנם רן בן שמעון פוטר אבל את המשך אש הגיהנום ימשיך לקבל שרון מימר אם רק יחתום פה.
אף מאמן ושחקן בינוני לא יתקבל פה בברכה", כתבו בהודעתם חברי הארגון הבית"רי.

חברי 'לה-פמיליה' פנו גם למאמן המיועד, שרון מימר כשכתבו כי לטובתו ולטובת הקבוצה שלא יעז לחתום. "אנחנו רק מדגישים שאנחנו מעולם לא התערבנו במי יהיה מאמן ומי ישחק בקבוצה, אבל כולם כבר רואים את הדפוס של הנהלת הקבוצה שמושכת אותנו כלפי מטה וקשה לשבת בשקט על מהלכים כאלה", התריאו אוהדי הקבוצה הירושלמית.

מימר שכבר הגיע למגרש האימונים של הירושלמים בבית וגן בכדי לסכם את תנאיו עדיין לא הוכרז רשמית, כשמלבדו מועמד לאימון הקבוצה גם מאמן בית"ר ת"א/רמלה, עמיר תורג'מן שהיה מועמד לאחרונה לאימון מכבי ת"א.

מי שבקרב הקהל הירושלמי מעוניינים שיגיע לאמן הוא לא אחר מאשר מאמן הפועל ת"א עד לאחרונה, גיא לוזון, שבקיץ האחרון היה מועמד להגיע לבירה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il