אוהדי בית"ר לטביב: תמכור את הקבוצה

אחרי שהחתים מאמן בינוני לדבריהם, אוהדי בית"ר דורשים מטביב שיעמיד את הקבוצה למכירה. "למועדון כמו שלנו חייבות להיות שאיפות"

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בשבט תשע"ז

טביב. ימכור את הקבוצה?
טביב. ימכור את הקבוצה?
צילום: פלאש 90

"הבהרת לא פעם שבית"ר על המדף ושאתה רוצה למכור, לכן אנחנו דורשים ממך שתיתן תג מחיר לקבוצה ותשחרר אותה!", כך כתבו חברי ארגון האוהדים של בית"ר ירושלים, 'לה-פמיליה', לאחר חתימתו של שרון מימר למאמן הקבוצה מוקדם יותר היום.

כבר אתמול הזהירו אוהדי בית"ר את מימר ואת אלי טביב מחתימה ביניהם, כשלטענתם מימר, שהגיע לאחר שפוטר רק לפני שבועיים מהפועל כפר סבא מתחתית טבלת ליגת העל שבכדורגל, הינו מאמן בינוני, דבר שמראה מהן השאיפות של טביב מהקבוצה.

אחרי שהזהירו את השניים מחתימה ואיימו כי יחריפו את מאבקם, היום פרסמו בדף הפייסבוק שלהם חברי הארגון הירושלמים כי המחאה נגד אלי טביב החלה.

לדברי חברי הארגון, "בית"ר ירושלים הוא המועדון הכי גדול בארץ עם הקהל הגדול והטוב ביותר, למועדון כמו שלנו חייבות להיות שאיפות הכי גבוהות שיש. אנחנו רואים שעם כל הכבוד לאלי טביב השאיפות שלו והרצון שלו זה לבינוניות ואולי מדי פעם במקרה להגיע לאירופה. בתחילת השנה הבהרנו שלא נסתפק בבינוניות כזאת, לא נסתפק בקבוצה שלא רצה לצמרת. שנה שעברה הייתה קבוצה נחמדה שעם חיזוק קטן יכלה להיות קבוצת צמרת וגם אם היא לא הייתה לפחות היינו רואים שיש רצון".

"אנחנו מודים לך על הדברים הטובים שעשית. הבהרת לא פעם שבית"ר על המדף ושאתה רוצה למכור לכן אנחנו דורשים ממך שתיתן תג מחיר לקבוצה ותשחרר אותה!!".

בארגון האוהדים הדגישו כי עמדו בכל ההסכמים עם טביב והמועדון, אך הפעם הגיעו מים עד נפש מבחינתם. "חשוב לציין שאנחנו כארגון אוהדים עמדנו בכל ההתחייבויות ובקשות של ההנהלה גם אם הם היו לא לרוחנו. עם זאת, נתנו צ'אנסים וניסיונות שנה אחרי שנה ככה במשך 4 שנים והמצב רק החמיר ונהיה יותר גרוע".

האוהדים הסבירו כי המחאה מכוונת רק בבעלים טביב ולא בשחקנים או במאמן החדש. מה היא תכלול המחאה? "המחאה תתחיל מהמשחק מחר ותימשך עד כמה שידרש ותכלול הפגנות מול הבית שלטים במשחקים ועוד, הכל באופן חוקי", הדגישו האוהדים.

בתוך כך, מימר הוצג היום במסיבת עיתונאים מיוחדת, רגע לפני שהוא פוגש את חניכיו לאימון ראשון בבית וגן. מימר שמודע לביקורת הקהל ולעובדה כי העדיפו לראות מאמן בעל שם על הקווים ניסה לדבר אל ליבם ואמר כי "הקהל של בית"ר הוא משהו מיוחד".

"המטרה שלי ושל הקבוצה היא לשמח את הקהל. אני מאמין שאם הם יראו עבודה טובה על המגרש, אז הדעות שלהם יהיו חיוביות. אין לי מה לדבר, צריך להביא תוצאות. אני איש של עבודה ולא של דיבורים. לי, לשחקנים והקהל יש מטרה משותפת, אם הקהל יעניק לי את ההזדמנות אז אני אחזיר להם בגדול".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il