אלביט תשביח עשרות מסוקים באסיה

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של כ- 110 מיליון דולרים להשבחת מסוקים מסוג M-17 עבור מדינה באסיה-פאסיפיק

תגיות: אלביט אסיה
ערוץ 7 , י"ב בשבט תשע"ז

אלביט תשביח עשרות מסוקים באסיה
אלביט תשביח עשרות מסוקים באסיה
צילום: אלביט

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף כספי של כ-110 מיליון דולרים לשדרוג ולתחזוקה של עשרות מסוקים מסוג M-17 עבור מדינה באסיה פאסיפיק. החוזה יבוצע במהלך 5 שנים.

לאלביט מערכות ניסיון מבצעי רב בפעילות להשבחת מסוקים, לרבות הסבתם של מסוקי תובלה ותקיפה לפלטפורמות רב-משימתיות, השבחה של מסוקי תובלה ותקיפה קיימים, אספקת מערכות חדשניות למסוקים מהדור המתקדם ביותר ואספקת חבילות תחזוקה מלאה ותמיכה טכנית.

לאלביט מערכות הגמישות לשמש כקבלן ראשי, כאינטגרטור של מערכות, כספק רכיבים או כספק שירותים, כדי לענות על צרכיו של הלקוח הספציפי. הפתרונות נתפרים בהתאם לדרישות הלקוח, בין אם בעבור מערכת בודדת, מספר רב של מערכות, שדרוג מבני או תחזוקה ותמיכה טכנית.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין, "אנו מרוצים מאד מהזכייה בפרויקט השבחת מסוקים מרכזי זה ועל ההזדמנות להטמיע את פתרונות האוויוניקה הייחודיים והחדשניים שלנו. אלביט מערכות היא מובילה עולמית בשוק ההשבחות של פלטפורמות מזרח אירופאיות, לאחר שהשלמנו ועודנו ממשיכים לבצע, מספר תכניות המשפרות את היכולות המבצעיות ומאפשרות טיסה בטוחה ביום ובלילה. מאחר ושוק 'המסוקים המזדקנים' גדל במהירות וכולל מספר רב של פלטפורמות מזרח אירופאיות, אנו מקווים כי לקוחות נוספים יצטרפו לבחירה בפתרונות ההשבחה שלנו".