שדולת א"י במסר מחזק לנתניהו

חברים בשדולה במכתב לנתניהו: "מחזקים את ידיך במאמץ למנוע הקמת מדינה ערבית טרוריסטית בלב ארץ ישראל"

נתנאל כ"ץ , ט"ז בשבט תשע"ז

שדולת ארץ ישראל בכנסת
שדולת ארץ ישראל בכנסת
חזקי עזרא

שדולת ארץ ישראל מפרסמת מכתב גלוי לראש הממשלה בעקבות המסרים המדאיגים מוושינגטון לקראת טיסת ראש הממשלה.

על המכתב חתומים ראשי השדולה חברי הכנסת יואב קיש ובצלאל שמוטריץ' וכן סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי, סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן, סגן השר להגנת הסביבה ירון מזוז וחברי הכנסת יואב קיש, מיקי זוהר, נורית קורן, נאוה בוקר, יהודה גליק אמיר אוחנה, שולי מועלם, בצלאל סמוטריץ, ניסן סלומיאנסקי ומוטי יוגב

"לאחר שמונה שנים קשות שבהן עמדת איתן על האינטרסים של מדינת ישראל בנוגע להתיישבות ולביטחון, ידעת לנצל את ההזדמנות של כניסת הממשל החדש בארה"ב ואנו מחזקים את ידיך על העברת חוק ההסדרה ההיסטורי ועל הבנייה המחודשת ביו"ש", פותחים חברי השדולה את המכתב.

לדבריהם, "בשבוע האחרון, בין היתר בגלל לחצים של מדינות ערביות וארגונים אחרים, מועברים מסרים מדאיגים מהממשל החדש, בנוגע להתיישבות ביו"ש ולזכות הבלתי ניתנת לערעור של מדינת ישראל לבנות ולפתח את ארץ ישראל".

"לנוכח סכנות אלה, ולקראת פגישתך הצפויה עם הנשיא טראמפ, אנו מחזקים את ידיך במאמץ למנוע הקמת מדינה ערבית טרוריסטית בלב ארץ ישראל ולעמוד על חופש פעולה, שגשוג ובנייה של ההתיישבות בכל רחבי יהודה ושומרון. לסיום, נאחל לך הצלחה רבה במסעך לארה"ב בשם עם ישראל, מדינת ישראל וארץ ישראל", חתמו חברי השדולה.