הטופס הזוכה
הטופס הזוכה צילום: אבי חיים

אדומי עיניים, נבוכים ורועדים, הגיעו היום בבוקר (ראשון) למפעל הפיס בני זוג חרדים מירושלים אשר זכו בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת.

הזוג, בגילאי ה-45 ולהם שישה ילדים, סיפרו כי היו מעוניינים בסך הכל לזכות בסכום שיספיק להם רק לסגור את החובות לחברת החשמל ולבסוף זכו ב-12.5 מיליון שקל.

הזוג סיפר שקיבל בתחילת השבוע שעבר חשבון חשמל שעמד על 4,000 שקל. "היו ימים מאד קרים, והשתמשנו הרבה בחימום כדי שהילדים לא יהיו חולים. כשקיבלנו את התשלום לא ידענו איך נעמוד בהוצאות הכבדות ואובדי עצות אמרנו שנמלא לוטו והתפללנו שנזכה בסכום שנוכל באמצעותו רק לשלם את חשבון החשמל".

הזוג ניגש לדוכן בקניון מלחה ומילא ידנית טופס לוטו על סך 11.60 שקלים. "זו הפעם השלישית שאני ממלא לוטו בחיי, כשראינו את ההגרלה וגילינו שזכינו לא קפצנו, לקחנו ספר תהילים ואמרנו תודה לבורא עולם. לא יכולנו להירדם, היינו מאוד מאושרים ונרגשים מהמתנה הגדולה שקיבלנו".

לשאלה מה יעשו עם הכסף ענו בני הזוג כי קודם כל ישלמו את חשבון החשמל ובנוסף יש להם חלום לבקר בקברי צדיקים. על כן יתכננו נסיעה עם כל המשפחה ויתחילו אצל רבי נחמן מברסלב. "עם שאר הכסף נמשיך לחיות חיים צנועים כפי שחיינו לפני הזכייה. בעזרת ה' נעבור לדירה המתאימה לשישה ילדים ונסייע ונתמוך בתלמידי חכמים".

הזוכים הוסיפו כי עתה, שהבינו שבאמת זכו וזה אינו חלום - יוכלו לחזור הביתה ולמלא את שעות השינה החסרות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו