יחד נביא שמחה ואושר לעוד תינוק רעב

קרן 'מאירים' מכריזה על קמפיין חירום לחלוקת תחליפי חלב למשפחות נזקקות. ''התרומה שלכם זה האוכל של התינוק".

תוכן שיווקי , כ"ד בשבט תשע"ז

עלייה בלתי פוסקת במחירי תחליפי החלב לתינוקות ממגוון החברות, בשילוב עם פניות תכופות שהגיעו למשרדי ארגון 'מאירים' ממשפחות נזקקות, הביאו את הארגון לזעוק "לא עוד".

יזהר נבון, מנכ"ל הארגון, סיפר כי "קיימנו הערכות מצב עם כל גורמי הרווחה בעיריות השונות ונחשפנו לנתונים מזעזעים, נדהמנו לגלות עד כמה מחירי המחייה בישראל משפיעים בצורה כה ישירה על משפחות ברוכות ילדים הנאלצות פעמים רבות מידי לבחור על איזה מוצר ייסודי יהיה עליהן לוותר.

"אנו בהחלט רואים בתחליפי החלב מוצר יסודי ובסיסי", ציין נבון. ''בעקבות ריבוי הפניות החלטנו לצאת בקמפיין חירום לגיוס משאבים, על מנת שנוכל לספק למשפחות את תחליפי החלב להן הן זקוקות באופן נואש".

קרן הצדקה "מאירים" העוסקת במתן טיפול למשפחות ברוכות ילדים ובהבאת שמחה ותקווה לנזקקים, יוצאת בקמפיין הנרחב לאחר שעקבה מזה תקופה ארוכה אחרי עליית המחירים בשוק תחליפי החלב בישראל.

נערכו פגישות והערכות מצב עם כל הגורמים הרלוונטים כדי לבדוק האם המחירים עשויים לרדת או להתמתן. לאחר שהתברר באופן מוחלט כי לא צפויה ירידת מחירים בענף הוחלט על יציאה לקמפיין החירום.

במסגרת המבצע יחולקו אלפי אריזות תחליפי חלב למשפחות נזקקות בכל רחבי הארץ, על פי רשימה מסודרת שהועברה לארגון על ידי גורמי רווחה, רכזי חסד ואנשי קשר בארגונים השונים.

"אנו תקווה כי הציבור יירתם לעזרתנו על מנת שנוכל להגיע למספר גבוה ככל שניתן של תינוקות הזקוקים לעזרתנו, בשיתוף פעולה עם העזרה שלכם נוכל להביא שמחה ואושר לעוד תינוק רעב, כי התרומה שלכם זה האוכל שלו", הוסיפו בארגון.

להשתתפות לחצו כאן