השרה רגב מנופפת בדגל ישראל

מחאת השרה רגב. בצל סוגיית האבטחה סביב משחקה של עירוני נהריה במפעל היורופקאפ האירופי, עוררה לפני שריקת הפתיחה של המשחק, השרה מירי רגב מהומה קטנה ביציעים.

שרת התרבות והספורט נופפה בזמן טקס הצגת השחקנים בדגל ישראל, וזכתה בתמורה לקריאות רמות מהיציעים הטורקים, כשאוהדי הקבוצה המקומית צעקו בגנות ישראל ובעד המדינה הטורקית והאסילאמית.

כזכור, השרה רגב הצטרפה בהתנדבות לנסיעה של נהריה אל המשחק המתקיים בעיר גזיאנטפ הסמוכה לגבול עם סוריה ולמעוזי דאע"ש, כשהטורקים המארחים התנו את ליוויה של הקבוצה הצפונית על ידי כוח שב"כ חמוש, בכך שהמשלחת תכלול שר. השרה רגב שפעלה רבות למען אבטחת המשחק ומתווה אשר יאפשר את קיום המשחק, התנדבה להשלים את המלאכה.

הקבוצה הצפונית נחתה בשדה התעופה בעיר הטורקית שעה בלבד לפני שריקת הפתיחה של משחקה, בצוות מצומצם ובנוכחות השרה רגב ויו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי.

עוד קודם למשחק אמרה השרה רגב כי הוא שמחה ללוות את הקבוצה הצפונית במסעה האירופי. "היו הרבה אתגרים לקראת הנסיעה ואני שמחה שהצלחנו להתגבר עליהם", אמרה השרה רגב שהוסיפה, "אני רוצה להודות לממשל הטורקי על שיתוף הפעולה וההבנה, לכוחות הביטחון, לראש הממשלה, למשרד החוץ וכמובן למנכ"ל המשרד שלי יוסי שרעבי, שהובילו מתווה שייתן פיתרון".

"אני מאוד שמחה להיות כאן ולחזק את עירוני נהריה. חשוב לי שהשחקנים יהיו רגועים ומרוכזים במה שהם יודעים לעשות הכי טוב. היום כולנו עירוני נהריה", אמרה רגב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו