גלישה באינטרנט
גלישה באינטרנט Istock

עוד יותר מהר, עוד יותר חזק: חברת אינטרנט רימון סיימה בימים אלה לשדרג את תשתיות האינטרנט, באמצעות טכנולוגיה חדשה המאיצה את מהירות הגלישה עוד יותר לטובת הגולשים ומעכשיו האינטרנט הבטוח של רימון – מהיר כמו אינטרנט רגיל.

עם סיום השדרוג רימון מציגה את הרשת הבטוחה המהירה בישראל, ובה הסינון העוצמתי לא גורע ממהירות וחווית הגלישה. ברימון לא מתפשרים בדרך לאינטרנט בטוח ומהיר. בעידן הנוכחי כבר אין הבדל בכלל באיכות ומהירות האינטרנט המסונן לעומת הלא מסונן. היום רימון כבר מסננת תוכן לא ראוי בזמן אמת, מבלי שהסינון יפריע לגלישה במהירות וביעילות. כראיה, מציגה רימון בגאווה בדיקה להשוואת מהירות שערכו מהנדסי החברה.

הבדיקה משווה את הגלישה הבטוחה והמהירה של רימון לעומת ספק האינטרנט המוביל בישראל שמציע אינטרנט מהיר ולא מסונן. נבדקה מהירות הטעינה של 20 האתרים הפופולריים ביותר בישראל לפי מדד ALEXA הבינלאומי וכן את מהירות הטעינה 5 הסרטונים המומלצים ע"י האתר You Tube.

בהשוואת מהירות הטעינה של 20 האתרים הפופולריים בישראל זמן הטעינה הממוצע של האתרים ברימון ארך 2.4 עשיריות השניה יותר לעומת לאינטרנט הלא מסונן. בבדיקת מהירות הטעינה של 5 הסרטונים המומלצים ע"י You Tube ההגנה בזמן אמת של רימון הוסיפה לזמן הטעינה של הסרטון 5 עשיריות השניה בלבד לעומת האינטרנט הלא מסונן. פערים אלו זניחים ולא מורגשים בהחלט!

"אנו מציגים פריצת דרך בחוויית המהירות והגלישה הבטוחה", אומר יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון. "אינטרנט מסונן יכול להיות מהיר ברמה הטובה ביותר ולא צריך להיתקע בשל פעולות סינון התכנים. המהנדסים שלנו עשו עבודה נפלאה ועכשיו אנחנו מאפשרים לגלוש באינטרנט מוגן במהירות כמו אינטרנט רגיל. אנחנו כל כך מאמינים באיכות הסינון ובמהירות הגלישה שאנחנו מספקים ולכן אנחנו מזמינים את הציבור להצטרף ולנסות את רימון, עם חודש מתנה, ללא התחייבות"

נספח - ממצאי הניסוי המלאים:

נבדקו 20 האתרים הפופולריים ביותר בישראל ו-5 הסרטונים המומלצים ע"י You Tube. לשם השיוויון התנאי הניסוי, נבדקו רימון והמתחרה המוביל מהאינטרנט הלא מסונן על אותה תשתית אינטרנט, באותה מהירות ספק ועל גבי אותו מחשב. הבדיקה בוצעה בפברואר, 2017.

מהירות הטעינה ב-20 האתרים הפופולריים ביותר בישראל:

נבדקו האתרים לפי מדד ALEXA. משך טעינת אתר, כולל הפרסומות, הבאנרים וכל האלמנטים שבו.

מהירות הטעינה
מהירות הטעינה רימון

מוצגים 18 מתוך 20 האתרים. השמטנו 2 אתרי פורנו שמופיעים ברשימת האתרים הנצפים ביותר בישראל. הפער בשילוב אתרי הפורנו: 0.23 עשיריות השניה.

מהירות הטעינה של 5 הסרטונים הממולצים ע"י אתר You Tube בזמן הבדיקה:

מהירות הטעינה
מהירות הטעינה רימון