היכל הפיס ארנה
היכל הפיס ארנהצילום: פלאש 90

יום שישי, 14:00 בצהרים. זו השעה שנבחרה על ידי מועדון הכדורסל של הפועל ירושלים לקיים את משחקה השני בסדרת חצי גמר היורוקאפ, מול ולנסיה הספרדית.

אחרי שאמש נודע כי היריבה אותה תפגוש הקבוצה האדומה מירושלים בחצי גמר המפעל היוקרתי של הכדורסל האירופי, היא ולנסיה הספרדית, שתחזיק ביתרון הבייתיות מול הירושלמים, היום (חמישי) הודיעו בירושלים כי המשחק השני בסדרה שיתקיים בבירה, ייערך בשעת הצהריים המוקדמים של יום שישי, ה-17.3.

סימני שאלה גדולים הופיעו סביב קיום משחקם של הירושלמים בישראל, כשמלבד העובדה כי מועד המשחק אמור היה להתקיים לאחר כניסת השבת, באותו היום מתקיים ברחבי הבירה גם מרתון ווינר ירושלים המסורתי.

אם זה לא מספיק, אזי שהירושלמים נתקלו בקושי נוסף, מאחר שאולמם הביתי, היכל הפיס ארנה מושכר לטובת אירועי המרתון במהלך שלושת הימים שלפני המשחק החשוב, כשגולת הכותרת - ערב הפסטה המסורתי יתקיים ביום חמישי בערב באולם הכדורסל.

הירושלמים מודעים כי מדובר בפיתרון שאינו אידיאלי בשל קיומו של המרתון, דבר שיקשה עד מאוד על הגעה לאזור הארנה במהלך יום שישי, אך עם זאת לא רצו לוותר על הזכות לארח באולמם הביתי.

כזכור, המשחק הראשון בסדרה ייערך ביום שלישי, 14 במרץ, בולנסיה, ובמידה שאחרי שני משחקים התוצאה תעמוד על שיוויון 1:1, יוכרע גורל הסדרה במשחק שלישי שיתקיים גם הוא בולנסיה ב-22 במרץ.