פורסמו שעות המשחקים בליגת העל

אחרי זמן רב, ובשל אילוצים רבים פרסמו במנהלת הליגה את שעות המשחקים בליגת העל בכדורגל. משחק העונה בין מכבי לבאר שבע - במוצאי השבת

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ג באדר תשע"ז

פורסמו שעות המשחקים בליגת העל-ערוץ 7
שחקני מכבי. משחק העונה במוצאי שבת
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

ליגת העל בכדורגל נכנסה לישורת האחרונה שלה כשרק אמש הסתייים המחזור הראשון בשלבי הפלייאוף, העליון והתחתון, והיום (שלישי) לאחר זמן רב סוף סוף פרסמו במנהלת הליגות לכדורגל את לוח השעות והימים המלא של משחקי הפלייאוף הקרובים.

מלוח השעות והימים שפורסם עולה כי משחק העונה של הכדורגל הישראלי, בין מכבי ת"א להפועל באר שבע שיתקיים במחזור הקרוב באצטדיון טוטו טרנר, יתקיים במוצאי השבת הקרובה בשעה 21:10, זאת בשל העובדה כי בהמשך השבוע תשחק הקבוצה הצהובה של תל אביב במסגרת חצי גמר גביע המדינה בכדורגל מול בית"ר ירושלים ולאור בקשתה מהזכיין המשדר וממנהלת הליגה לקבל מנוחה לפני כן.

גם הירושלמים ישחקו במחזור הקרוב במוצאי השבת, כשאלה יתארחו אצל מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר כבר בשעה 19:30, מה שיקשה על אוהדי הקבוצה שומרי המסורת להגיע ולתמוך בקבוצתם, בשל המעבר לשעון קיץ והעובדה כי השבת תצא בדיוק באותה השעה.

ממנהלת הליגה נמסר כי "שיבוצי משחקים אלו מורכבים מאד בשל משתנים רבים ומועדים החלים בטווח המשחקים ובין היתר אילוצי אצטדיונים במהלך הסיבוב השלישי, משחקי חצי גמר הגביע, חגים ומועדי ישראל (פסח א׳, פסח ב׳, יום השואה ויום הזיכרון) ולכן המשחקים לא תמיד שובצו במועדים המקוריים".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il