התאגיד ממשיך לגייס עובדים

אמיר איבגי, עורך ומגיש חדשות בערוץ 1 וברשת ב', מצטרף לחטיבת החדשות. עופר נחשון ולאון פלדמן מצטרפים לרשת ג' החדשה.

ערוץ 7 , כ"ה באדר תשע"ז

התאגיד ממשיך לגייס עובדים-ערוץ 7
ממשיכים לגייס. התאגיד
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

למרות העננה הפוליטית מעל ראשו, ממשיך תאגיד השידור הציבורי 'כאן' לגייס עובדים לחטיבותיו השונות.

אמיר איבגי עורך ומגיש חדשות בתוכניות אקטואליה שונות בערוץ הראשון, מצטרף לכאן בהקמה וישמש מגיש ומבזקן ראשי בחטיבת החדשות האחודה.

בעבר הגיש את מהדורת "מבט" ואת התוכנית "הכל דיבורים" ברשת ב'. בנוסף הגיש את המהדורה בחדשות המקומיות בדרום, בטלוויזיה וברדיו , שימש כתחקירן בתוכנית "שש עם אושרת קוטלר" , כמנהל מחלקת החדשות ברדיו "קול הים האדום" באילת וכתב השבועון "ערב ערב באילת" ותוכנית הנוער בגלי צה"ל

איבגי מסר, "רשות השידור היתה לי בית מקצועי וחם בעשור האחרון. השידור הציבורי יקר לליבי ואני שמח על הזכות להיות חלק ממנו גם במתכונתו החדשה בכאן. אני מודה לברוך שי מנהל חטיבת החדשות על האמון".

עופר נחשון מגיש תכניות מוזיקה בתחנות קול ישראל מזה כ-25 שנים מצטרף לכאן בהקמה. נחשון יגיש רצועת נוסטלגיה וקלאסיקה ישראלית ואת המצעד הישראלי השבועי בתחנה ברשת ג' החדשה. כמו כן, יגיש מהדורות חדשות ברשת ב' החדשה.

לאון פלדמן הוא עיתונאי מוזיקה, שדרן רדיו וממקימי תחנות הרדיו "קול הקמפוס" ו"הקצה". לאון מצטרף לצוות מגישי רשת ג' החדשה ויגיש רצועת אינדי ורוק ישראלי ברשת ג' החדשה אותה יערוך במשותף עם אשת הרדיו טל ארגמן.

יובל גנור, מנהל רשת ג' החדשה, מסר "אני שמח מאוד על הצטרפותם של עופר ולאון לרשת ג' החדשה. עופר נחשון הוא מהכוכבים הגדולים של רשת ג׳ ולאון פלדמן הוא אושיית אלטרנטיב והצטרפותו לתחנה היא משב רוח מרענן. ואין לי ספק כי תרומתם לתחנה תורגש כבר מהתוכנית הראשונה".