השר בנט באמי"ת המר ברחובות
השר בנט באמי"ת המר ברחובותאמי"ת המר

שר החינוך נפתלי בנט הגיע היום (רביעי) לביקור לא מתוכנן בבית החינוך אמי"ת המר ברחובות ושמח לגלות כי המקום הפך ליום אחד למפעל ענק של חסד: עשרות ארגזי קרטון מסודרים בסדר מופתי, מלאים במצרכי מזון.

בנט לא היסס והצטרף לעבודת האריזה, כתף לכתף עם התלמידים והמורים.

תלמידי בית הספר יחד עם הגרעין התורני "מורשת יעקב" התרימו למעלה מ-10,000 ש"ח, בהם קנו מוצרים בסיסיים לחג הפסח על מנת לעזור בנשיאת עול ההוצאות הכבד של החג לזקוקים בכך.

השר בנט אמר, "הגעתי לבית החינוך אמי"ת המר במפתיע, לא ידעו שאני מגיע, ואורו עיני. הגעתי וראיתי ילדים עסוקים בקמחא דפסחא - גם הישגים וגם ערכים בבית חינוך מצוין אחד".

במהלך המבצע ליוו את התלמידים המחנכים נתנאל פרץ ודניאל זוזוט, בשיתוף גרעין המורים ''מורשת יעקב'' של מכללת אורות ישראל. הפרויקט הגיע לסיומו בהעמסת הארגזים לחלוקה ברחבי העיר , כאשר המחנכים העמיסו גם את הרכבים האישיים שלהם במארזים לחלוקה.

מיכל פלג, מנהלת חטיבת הביניים אמי"ת המר, אמרה "היה מרגש לראות את התלמידים משקיעים מזמנם וממרצם על מנת לדאוג שלעוד משפחה יהיה חג שמח".

רכז הגרעין התורני, המחנך נתנאל פרץ הוסיף "מדהים לראות את מסירות הנפש של חברי הגרעין ותלמידי ביה"ס למען עם ישראל, שנזכה תמיד להיות בצד הנותן".