כפר סבא הפסידה - הפועל ת"א עלתה

אחרי הפסד הערב של כפר סבא לרעננה, לראשונה מאז המחזור ה-15, עלתה הפועל ת"א מעל הקו האדום שמוביל אל הליגה השניה בסיום העונה

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' בניסן תשע"ז

כפר סבא הפסידה - הפועל ת"א עלתה-ערוץ 7
כדורגל. ארכיון
Thinkstock

אם הפועל ת"א תשרוד עונה נוספת בליגת העל בכדורגל, יהיה זה בעיקר בשל חולשת יתר יריבותיה לתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל, או אם לדייק: בשל חולשתה של הפועל כפר סבא.

הירוקים מהשרון אירחו הערב (ראשון) את הפועל רעננה בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון ישאיר אותם לאחר המחזור ה-28 בליגת העל בכדורגל, מתחת לקו האדום, המקום ממנו יורדים אל ליגת המשנה בסיום העונה.

אחרי שפתחו את הפלייאוף התחתון בתיקו חוץ מול מ.ס. אשדוד, בכפר סבא ציפו לנצח הערב, אבל ציפיות, כמו שאומר הפתגם הידוע, יש רק על הכרית. ואת זה כפר סבא למדה על בשרה.

ארבעה מפגשים היו בין שתי הקבוצות הללו בליגת העל, ולהפועל כפר סבא עדיין אין ניצחון, גם לא הערב, כשזו הפסידה בביתה בתוצאה 2:0, ונמצאת עם רגל וחצי בליגה השניה.

עד כמה כפר סבא חלשה? רעננה שנחשבת לקבוצת ההתקפה הגרועה בליגה העונה, כבשה עד הערב רק 14 שערי זכות, הערב נוספו עוד שניים וקטעו רצף של 366 דקות ללא שער.

כשהקבוצה הבייתית מכפר סבא צוברת רק 10 נקודות ביתיות העונה, פחות מכל קבוצה אחרת בליגת העל, התוצאה צפויה ותהיה ירידת ליגה. הטבלה לא משקרת.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il