כדורגל
כדורגלThinkstock

פעם אחת בלבד, ניצחה הפועל אשקלון את הפועל רעננה בחוץ. היה זה בניצחון החוץ הראשון של האשקלונים העונה, כשניצחה את הפועל רעננה באצטדיונה הביתי שבנתניה, בתוצאה 2:0.

המשחק של האשקלונים עמד בספק כשאלה הודיעו כי לא יופיעו למשחק אם לא יקבלו את משכורותיהם. אחרי שהשביתו את האימון המסכם ביום חמישי האחרון, קיבלו את משכורותיהם וגמלו עם ניצחון יקר במיוחד, כזה שעשוי להכריע עבורם את גורל העונה.

הערב (מוצאי שבת) שוב הגיעו האשקלונים אל האצטדיון בנתניה כששוב היריבה הייתה הפועל רעננה. שוב האשקלונים יוצאים מהמשחק עם שלוש הנקודות, כשהתוצאה זהה - ניצחון 2:0 על רעננה החלשה.

הדרומיים ניצחו משני שערים שנכבשו בתוך ארבע דקות בלבד, ורושמים משחק רביעי ברציפות ללא הפסד, וניצחון חוץ שני ברציפות בליגת העל העונה ועולים אל מעל הקו האדום. רעננה? זו עם ארבעה הפסדי בית רצופים, הכי הרבה שלה מאז רצף שבעת הפסדי הבית בעונת 2013/14.

ארבעה מחזורים לסיום העונה, וכש-12 נקודות בלבד נותרו בקופה, נראה כי זהות היורדת לליגת המשנה עם סיום העונה, עדיין לא הוכרעה.

במשחק המקבילים, הפועל תל אביב והפועל חיפה נפרדו בתיקו 3:3 רב שערים ומהפכים, ואילו הפועל כפר סבא המשיכה להפסיד כשנוצחה בתוצאה 0:1 וירדה אל המקום האחרון בטבלת ליגת העל בכדורגל.