צעירי האיחוד הלאומי: מנגל מול הכלא

מטרת האירוע תהיה לשבור את רוח המחבלים ולקרוא לממשלה לא להיכנע ולפעול במלוא המרץ עבור שחרור החללים הדר גולדין ואורון שאול.

ידידיה בן אור , כ"ד בניסן תשע"ז

כלא עופר
כלא עופר
ערוץ 7

צעירי מפלגת האיחוד הלאומי החליטו לחגוג את שביתת הרעב של מחבלי פתח' הכלואים בעשיית מנגל מול בית הסוהר "עופר" בו יושבים בין היתר מובילי מחאת המחבלים.

את האירוע יקיימו צעירי האיחוד הלאומי היום (חמישי) בשעה 12:00 במטרה לשבור את רוחם של המחבלים ולקרוא לממשלת ישראל שלא להיכנע למחבלים הצוררים ולפעול במלוא המרץ עבור שחרור החללים החטופים הדר גולדין ואורון שאול.

בפועל, עוברי אורח ייהנו מבשרים בעוד הכלואים "יתענגו" על עשן המנגלים ויסבלו מריחות הבשרים שעל האש.

מזכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי, אופיר סופר, אומר "הגיע הזמן להפסיק להקשיב לשובתי הרעב ולהראות להם כי אנו לא נכנעים לגחמות שלהם. צעירי המפלגה יפנקו את עוברי האורח בבשר וידאגו כי הטרוריסטים יתענגו מריח הניחוח של הבשרים שעל האש".

עוד הוסיף סופר, "אנו קוראים לממשלה ולעומד בראשה להרע עוד יותר תנאיהם של המחבלים ואף לפעול בכל הכוח עבור שחרורם של החיילים גולדין ושאול ז"ל שנלחמו עבור כולנו".

יו"ר צעירי האיחוד הלאומי, אביחי גרינוולד, אומר "להיכנע לשביתת רעב? גם ככה לא ברור למה אין פה עונש מוות למחבלים. אנו מאחלים למחבלים בהצלחה רבה בשביתה. שימשיכו עם זה עד הסוף".