בהפועל כפר סבא השלימו עם הירידה

אחרי ההפסד במשחק התחתית אמש להפועל ת"א בתוצאה 0:2, גם בעלי המועדון מהשרון סתיו שחם השלים עם הירידה. "יום עצוב וקשה במיוחד"

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ט בניסן תשע"ז

בהפועל כפר סבא השלימו עם הירידה-ערוץ 7
כדורגל
Thinkstock

"מאז התחלתי את דרכי כבעלים של מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא, ידעתי המון רגעים של אושר, סיפוק ועשייה גדולה", כך התחיל סתיו שחם, בעלי מועדון הכדורגל של הפועל כפר סבא את הפוסט שכתב הבוקר (שלישי), רגע לאחר הפסד קבוצתו במשחק התחתית להפועל ת"א בתוצאה 0:2.

הפסדה של כפר סבא אמש לתל אביבים האדומים סיבכה את הירוקים מהשרון בתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל, כשכעת אלה רחוקים מרחק 6 נקודות מחוף מבטחים, שלושה מחזורים לסיום העונה.

"היו גם ימים קשים, לא נעימים ומורטי עצבים, אך אתמול היה יום עצוב וקשה במיוחד בו נראה כי הקבוצה הבוגרת שלנו, הפנים של המועדון המפואר הזה מסיימת את דרכה בליגת העל באופן זמני", הודה והשלים שחם עם מצב הקבוצה שלו.

"עם זאת, מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא הוא מועדון חזק, מועדון שמהווה בית ספורטיבי לאלפי ילדים, נערים ונערות וכך גם ימשיך להיות ולצמוח תחת ניהולי".

עוד כתב שחם כי הוא מצפה מהנהלת המועדון, מהצוות המקצועי ומהשחקנים של הקבוצה הבוגרת לתת את הכל עד סוף העונה המרה והאיומה הזאת, והבטיח כי "בסוף העונה נקיים הליך מעמיק ומסודר של הסקת מסקנות, הפקת לקחים ובניה מחודשת של הקבוצה הבוגרת על מנת לצאת חזקים וטובים יותר אל העונות הבאות".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il