צעדת גייז
צעדת גייזצילום: iStock

טיפולי ההמרה הם אחת הזוועות האכזריות שאנו נאלצים לסבול אותן בחיינו.

אין לאיש זכות לכפות טיפולי המרה מיניים על ציבורים שלמים. ובכל זאת, הם נכפים עלינו לאורך כל חיינו. והגורמים שכופים אותם על מיליוני בני אדם בכל הגילאים עוד מעזים בחוצפתם להאשים אחרים בעריכת טיפולי המרה.

אלו כמה מטיפולי ההמרה ההמוניים שעם ישראל נאלץ לסבול בחייו:

המרת הבנות

בנות שנולדו כבנות ורוצות להיות בנות ומתאים להן להיות בנות ולא יכולות להיות שום דבר אחר חוץ מבנות, עוברות טיפול המרה מתמשך הבא לידי ביטוי במטח תעמולה בלתי פוסק המכוון אליהן דרך ערוצי הטלוויזיה, הרדיו, האינטרנט והעתונים, שאינם אלא ערוצי תעמולת המונים בעיני השלטונות.

התעמולה דורשת מהן להמיר את מהותן למהות גברית כמה שיותר. אם המהות הנשית שואפת לחיים ביתיים יותר מהגברים, בקרבתם של הילדים הקטנים, הרי שהתעמולה מכוונת את הנשים למשהו שהיא מכנה "קריירה". ומהי "קריירה"? ובכן, לחנך את הילדים של עצמך ולהפוך אותם לבוגרים חזקים ומאושרים זו לא קריירה ראויה, כמובן. אבל להיות חשבת שכר במפעל פלסטיק ולהיתקע בין קירות המשרד שמונה שעות ביום, זו כמובן קריירה. לחיות עם איש אהוב ולחלק את העבודה כראות עיניכם זו לא קריירה, אבל ללמד קורס של שקרים במסגרת חוג מגדר המנוהל ע"י לסביות, זו קריירה מפוארת.

להיות נשית כי זה מה שאת רוצה, וזה גם מה שהגברים רוצים, זה פסול. טיפול ההמרה מפעיל לחץ על הנשים להיות כמה שיותר "עוצמתיות", אגרסיביות וצעקניות. כי רק בחורה ששיערה קצוץ או מגולח, וכל גופה מכוסה קעקועים, ומקללת כמו מלח סובייטי, היא בחורה שהומרה כראוי. ומי שרוצה ללבוש שמלות ושואפת, לפני הכל, למצוא חתן טוב ולאהוב אותו ולהקים עמו בית – היא נועדה להוקעה וביזוי.

לילדות בנות 8 מוכרים, כתחפושות פורים, תלבושות שלא ראויות להילבש ע"י נשים בוגרות מחוץ לביתן. שירי הפופ מוכרים זנות. כי ככה זה המרה אמיתית, היא מתבצעת מכל הכיוונים, כל הזמן, מעריסה ועד קבר.

המרת הבנים

בנים גבריים זה איכסה, כולם יודעים את זה. התרבות לוחצת עליהם שלא לדבר כמו גברים, שלא לחשוב כמו גברים, שלא להתחיל עם בנות כי זו הטרדה, ובכלל – למה דווקא להיות עם בנות? האופציה ההומוסקסואלית נדחפת לתוך העיניים שלנו כל העת, בכל מקום אפשרי, ומי שנגעל – כפי שכנראה, טבעי להיגעל – הוא "הומופוב" וזקוק לטיפול המרה אינטנסיבי במיוחד.

תוכניות הטלוויזיה וסרטי הקולנוע מוכרים לנו הומוסקסואליות. התכנים בבתי ספר, אפילו בגני הילדים, מוספי העתונים ואף הפוסטים באתר צה"ל עוסקים באובססיה מטורפת וחולה בהומואים ו"טרנסים".

וכך הוקפנו בגברים כה רגישים ונשיים שלא מפליא שישנן בנות שמגיעות לכפרים הערביים, ולאו דווקא בניגוד לרצונן. האינסטינקט הגברי לגונן על אישה ולפרנס אותה מוקע ע"י פרופסוריות מטעם עצמן ועתונאיות מטעם ארגוני הנשים כ"סקסיזם" ופרימיטיביות ו"תקרת זכוכית" ו"פערי שכר".

מאות מאמרים ואייטמים בכלי התעמולה ויוזמות חקיקה אומרים לגבר לעבוד פחות ולהיות יותר בבית, לתת לאישה לעבוד בחוץ. רק כשמתגרשים ממנו, אותו הגבר שטיפל בילדים עוד יותר מאמא שלהן, מגלה שחשבון המזונות נותר בדיוק כפי שהיה בעידן ה"שובניסטי", ואף תפח.

המרת המשפחה

עם ישראל בנוי משפחות משפחות אבל השלטונות לא אוהבים את זה. מיליון ועדות וארגונים ורשויות דואגות לסכסך בינינו כל היום, כל שעה, עם נתונים מבהילים ומצוצים מהאצבע של פרופסוריות שונות, על כמה שגברים ונשים בעצם לא יכולים להסתדר, כי כל פעם שגבר מתחיל עם אישה זו עבירה פלילית והיא עלולה למות מזה, וכל פעם שהם צוחקים ביחד השכינה מזילה דמעה, ויש 200 אלף או בעצם 400 אלף נשים מוכות, וכל גבר שני הוא אנס והגבר שאינו אנס הוא פדופיל.

ואם האישה מתרגזת בשעה 9:00 היא חייבת להגיש תלונה במשטרה בשעה 10:00 והגבר חייב להיעצר, כי זו דרכו של עולם ולא מתווכחים עם קרן נויבך וסתיו שפיר, ובכלל, מרב מיכאלי אמרה שהגברים מדכאים אותנו והצטלמה עם מדפי ספרים מאחורי גבה, אז היא בטח צודקת. כמה אלפי גירושין היו יכולים להיחסך וכמה דמעות של ילדים היו נמנעות אילמלי תרבות ה"תזרקי אותו!" של גורמי ההמרה? נדמה שאפילו בתי הדין הרבניים כבר מתביישים במושג "שלום בית".

וכך הומרה המשפחה היהודית ב"משפחה חדשה", שזה כל מה שאינו משפחה נורמלית. "משפחה חד הורית" (כלומר, אמא גרושה) שמקבלת טובות הנאה מהשלטונות שחפצים ביקרה, משפחה חד מינית, משפחה חד ילדית ותלת חתולית, משפחה המלטפת ילדי מסתננים ומצביעה מרצ.

המרת הצבא

וכעת ממירים לנו גם את הצבא. את הטנק ממירים לסדנת מגדר מתנייעת, את סוללת התותחים לכיתת מקרמה, ובסיסי ההכשרה של חילות השדה הופכים למסלולי אופנה קרבית, עם צלמים צמודים של דובר צה"ל וחיילות שמורחות איפור הסוואה התואם את צבע העיניים והכדורים הנותבים. חיילים מתקבלים ליחידות, לא לפי המוטיבציה והיכולת אלא לפי השאלה, האם נוכחותם ביחידה תבריח את המתנחלים ותמנע את ההדתה של הצבא?

יחידות מוקמות ומורחבות לא בגלל שצריך אותן נגד חמאס ודאע"ש אלא בגלל שפוליטיקאיות בנות 20 בכנסת דורשות את הקמתן באמצעות ביורוקרטיה שאיש לא בחר, והצבא הפך למקדם ומממן של ניתוחים לשינוי מין, ולבמה להרצאות של כהנות מגדר מופרעות.

וכעת, אותם הגורמים שעושים הכל בכדי להמיר את חיינו השלווים בארצנו – תחת ריבונות יהודית שנקנתה בדמם של טובי הבנים (אומר זאת שוב: הבנים) – לסיוט מתמשך של שקרים כתובים ומשודרים, באים בטענות לרב כזה או אחר שניסה לערוך טיפול כזה או אחר באדם שמן הסתם הסכים לכך, מרצונו הטוב. כנראה שהגאולה באמת בפתח, כי טירוף ברמה כזו לא חווה העולם מימי התוהו ובוהו הבראשיתיים.

יופסקו טיפולי ההמרה הכפויים ההמוניים הבולשביקיים, ומייד!