בתו של ברגותי גאה באביה הרוצח

בתו של בכיר בחמאס עבדאללה ברגותי שהורשע ברצח 66 ישראלים שולחת לו מכתב ובו היא מביעה גאווה כלפיו וגעגועים.

דלית הלוי - ערוץ 7 , כ"ד באייר תשע"ז

עבדאללה ברגותי
עבדאללה ברגותי
צילום: Noam Moskowitz/Flash90

בתו של עבדאללה ברגותי, בכיר אסירי חמאס השובת רעב, שלחה מכתב בפייסבוק לאביה, בו היא מביעה אהבה וגעגועים לאביה שהורשע ברצח של 66 ישראלים ובפציעת מאות.

ברגותי שימש המפקד הבכיר של גדודי אל-קסאם באיו"ש במהלך אינתיפאדת אל-אקצה ובין היתר הוא היה אחראי לפיגוע ההתאבדות במסעדת סבארו בירושלים, פיגוע ההתאבדות הכפול במדרחוב בן יהודה בירושלים, הפיגוע בקפה מומנט בירושלים, הפיגוע במועדון "שפילד קלאב" בראשון לציון, הפיגוע ברחוב אלנבי בתל אביב, הפיגוע באוניברסיטה העברית בהר-הצופים, הנחת מטענים על פסי הרכבת ברמלה ובלוד והנחת המטען בחוות הגז בפי גלילות.

תאלא עבדאללה אל-ברגותי כתבה לאביה את הדברים הבאים:

מכתב שייתכן ולא יגיע ליעדו. אבא, היום סיימתי את לימודיי. לו ידעת את הזמן שעבר עליי כשחיפשתי אותך בין הנוכחים. ראיתי את כל האבות צוחקים, אך לא הצחוק שלך, וכאילו לא ראיתי אותך צוחק מעולם. כל האבות חיבקו את הבנות למעט אנוכי שהגעגועים אליך וכאב הלב על היעדרך הציפו אותי. אך אני חזקה, איתנה בדרכך, אבא, ואתה גברת על הסוהר שלך במיעייך הריקים.

אתה הענקת לעם הזה כבוד ששיעורו מספר שנות גזר הדין - 67 מאסרי עולם. אני מבטיחה לך שאשלים את הדרך בהצלחה, אבא, ואני מבטיחה לך שאשמור על המקום הזה ריק בכל אירוע משמח במהלך חיי, והו א מלא באהבה ובגעגועים לך. השולחת: תאלא עבדאללה אל-ברגותי.