הרמדאן טרף את הקלפים

ח"כ ענת ברקו לערוץ 7: שביתת הרעב של המחבלים הסתיימה בכישלון שלהם. כדי להחזיר את הדר ואורון אסור לתת לעזתים לבקר מחבלים בישראל.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ז

ח"כ ד"ר ענת ברקו (הליכוד) מתייחסת בראיון לערוץ 7 להסכם שחתמה ישראל עם המחבלים הכלואים ששבתו רעב.

"שביתת האסירים הסתיימה ממש בפיאסקו", טוענת ברקו. ''מדובר ב'שביתת 'כבוד' אבל כבוד לא היה שם, בטח לא לברגותי. לא בדוגמא אישית ולא במנהיגות. ברגותי רצה לרשת את אבו מאזן וזה לא צלח. הרמדאן טרף את הקלפים.

''הם חיפשו לרדת מהעץ והם ירדו מהעץ. הם לא קיבלו דבר והדבר היחיד שהם קיבלו זה ביקור שהיה בעבר שהתבצע על ידי הצלב האדום. אני מצרה על כך שיהיו ביקורים מעזה כי להערכתי כדי להחזיר את החללים שלנו גולדין ושאול אסור היה לתת לאף ביקור לצאת מעזה. כנראה שלא הייתה ברירה והאחריות היא של ממשלת ישראל, ומבחינתי ההסכם הוא הרע במיעוטו".

ח''כ ברקו התייחסה להפגנה של השמאל הקיצוני במוצאי שבת בתל אביב וכינתה אותה "הפגנה נטולת אנרגיות. לראות את הרצוג על דוכן של 'שלום עכשיו' מדבר על תקווה. אני רק רוצה להגיד לו שהתקווה שלנו, תרתי משמע, שונה מהפלסטינים שרוצים לרשת אותנו בארץ הזאת.

''כל עוד הפלסטינים לא יכירו במדינת ישראל אין מה להתקדם. לא ראיתי הרבה דגלי ישראל בהפגנה. איימן אודה דיבר שם ותומך בחיזבאללה אז איזו הפגנה הייתה שם?".

ברקו התייחסה לפעילות ה-BDS בתוך האוניברסיטאות בישראל, "מדאיג אותי שפרופסורים בישראל מקבלים שכר מהמדינה ותנאים ובסופו של דבר יוצאים נגד מדינת ישראל. חופש הביטוי? בבקשה, אבל אם הם משתתפים בפסטיבלי 'נכבה' אז בבקשה שיעשו את זה לא על חשבון משלם המיסים".