אלביט חוגגת 50: "תרומה אדירה לישראל"

השר ליברמן באירוע לציון 50 שנים ל"אלביט מערכות": תודה על על כל מה שעשיתם, על כל מה שאתם עושים ועל כל התרומה שלכם בעתיד.

קובי פינקלר - ערוץ 7 , ז' בסיון תשע"ז

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

חברת ''אלביט מערכות'' חגגה הערב (חמישי) חמישים שנים להקמתה, באירוע באצטדיון "סמי עופר" בחיפה.

שר הביטחון אביגדור ליברמן נאם באירוע ואמר בפתח דבריו "אני חייב לציין שיש פה אוירה נהדרת. איצטדיון נפלא. אבל לאור ההישגים הדלים של מכבי חיפה, וגם של הפועל חיפה, זה האירוע הכי משמח שמתקיים השנה באצטדיון הזה".

"חברת אלביט מתקדמת משנה לשנה. בחמישים שנים עשיתם דרך ארוכה, וההישג הזה הוא לא רק הישג של החברה או של העובדים. זה הישג של מדינת ישראל כולה.

''כשאנחנו מדברים על חדשנות, על סטארטאפ ניישן - זה אתם. זה ההישג שלכם, ואני בטוח שגם המקום ה-26 בין מאה החברות הביטחוניות המובילות בעולם, זו לא המילה האחרונה", אמר ליברמן.

לדבריו, "אלביט זו גם תרומה לחברה. זו תרומה לקהילה. אחד הדברים החשובים, זה שאלביט דואגת לא רק לעצמה או לרווחיה, אלא גם לרווחת כל אזרחי ישראל. 12 וחצי אלף עובדים, עשרת אלפים מתוכם כאן בישראל, זו תרומה אדירה למשק. לפני כחודשיים ביקרתי בפתיחת מפעל חדש של אלביט בערד. ראיתי מה זו יוזמה פרטית - קיבלו החלטה, השקיעו ופתחו מפעל.

"אלביט זו חברה שהוקמה עם הרבה חזון. חברת אלביט נהנית מהישג אדיר: עשרה פרסי ביטחון ישראל. אותם עשרה פרסים הם ההוכחה שהעובדים והקידמה והפיתוח, הם סוד ההצלחה שלכם. זו התרומה לביטחון, למדע, לטכנולוגיה''.

ליברמן הדגיש כי הנכס העיקרי של אלביט הוא העובדים של החברה. ''אתם ליגת האלופות האמיתית, ותודה על על כל מה שעשיתם, על כל מה שאתם עושים ועל כל התרומה שלכם בעתיד".