"החלטתי להגשים לאוהדים את החלום"

אחרי שירדה אל הליגה הלאומית, הפועל כפר סבא יוצאת לדרך חדשה. הבעלים סתיו שחם הודיע כי יעביר את הבעלות לידי עמותת האוהדים בחינם

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בסיון תשע"ז

"החלטתי להגשים לאוהדים את החלום"-ערוץ 7
כדורגל
צילום: istock

עונה סוערת עברה על הפועל כפר סבא בליגת העל בכדורגל. עונה שהחלה עם תקוות גדולות לתקיעת יתד אחרי שנת הישרדות הסתיימה במפח נפש בדמות ירידת ליגה, כשעל הדרך הייתה זו עונה בה גם התעניינותו של הבעלים סתיו שחם ברכישת היריבה לתחתית הליגה, הפועל ת"א, גררה מהומה גדולה.

נראה כי התעניינותו של שחם ברכישת הפועל ת"א, היא שסימנה עבור כפר סבא את סוף דרכה בליגה הבכירה, כשהמתח והעימותים עם הקהל לא איפשרו לשחקני הקבוצה שקט וביטחון בהתמודדותם עם מאבקי תחתית ליגת העל, ובסיום כולם שילמו את אותו המחיר - ירידת ליגה.

היום (שני), הודיע בחשבון הפייסבוק שלו, הבעלים שחם כי הוא הולך להגשים לאוהדים הרבים את החלום הגדול שלהם כשיעביר ללא תמורה את כל זכויות הניהול והבעלות על המועדון לידי עמותת האוהדים, 'הלב הירוק'.

"לאחר ארבע שנות עשייה מאד אינטנסיבית מהבחינה האישית שלי, אני מרגיש שהגיע הרגע בו אני צריך להמשיך הלאה ולחזור לחיי העסקיים והפרטיים", כתב שחם בחשבון הפייסבוק שלו.

עוד כתב הבעלים היוצא, "במהלך ארבע שנים נפלאות ביחד, עלינו מליגה א' צפון לליגת העל, בילינו שתי עונות בליגת העל ובסופן ירדנו לצערי ללאומית".

לדבריו, אין למועדון חובות כלל וכי ניהול המועדון התנהל בצורה מופתית ומסודרת. "המועדון מתנהל כחברה עסקית לכל דבר, מייצר לעצמו הכנסות, ומתנהל בצורה יוצאת מן הכלל. מבחינתי האישית – הקמתי פה משהו גדול, משהו שאני גאה בו, ותמיד אהיה גאה בו - לטובת אוהדי הפועל כפר סבא ולטובת הקהילה בעיר כפר סבא. הנני עומד כאן לפניכם כאדם פרטי, שבארבע השנים האחרונות השקיע מרצונו החופשי, מהונו, מזמנו, באהבה גדולה, וגם אם שגה לעתים, הקריב את כל כולו למען הפועל כפר סבא והקהילה".

לסיום כתב שחם, "כולי תקווה שהעמותה תדע להמשיך את הדרך והיסודות אשר הנחתי במועדון הנפלא הזה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il