''חוד החנית של בני דורם''
''חוד החנית של בני דורם''צילום: מגניב הפקות

בכפר השיקומי "עלה נגב - נחלת ערן" חיפשו דרך להוקיר את מתנדבי השירות הלאומי ששירתו לאורך השנים בכפר, והזמינו את הבוגרות והבוגרים לערב של הערכה והוקרה על עבודתם. חנן בן ארי הגיע לשמח ולהפיץ את כולם.

בערב השתתפו בנות השירות הלאומי משנים קודמות, קבוצת הבוגרות, מתנדבי השנה הנוכחית ששברו השנה שיא של 51 מתנדבים, יחד עם המשפחות והמתנדבים של השנה הבאה.

באירוע השתתפו גם ראש רשות השירות הלאומי-אזרחי שר שלום ג'רבי, מנכ"ל הכפר אבי וורצמן, מנכ"ל ''בת עמי'' ידעיה לוין, ראש אגף הגשמה בבני עקיבא חיה ממן וכמובן - ילדי הכפר השיקומי.

דיירי הכפר התרגשו במיוחד מההגעה של שש בנות המחזור הראשון של השירות הלאומי, שהיוו את הדור המייסד והתוו את הדרך. כולן הגיעו, רובן נשואות עם ילדים ועם געגוע גדול לכפר.

נציגת הבוגרות, אביה כהן, סיפרה שהחוויה בכפר שינתה אותה והפכה אותה לאדם שהיא היום, מקבל יותר ומכיל יותר את השונה והחלש בחברה.

מנכ"ל הכפר השיקומי ''עלה נגב - נחלת ערן'', אבי וורצמן, אמר כי "הכפר מצדיע לבנות ובני השירות הלאומי, שנותנים עשייה שכולה נתינה ללא גבולות, אהבה ואופטימיות מעוררי השראה. המתנדבים שלנו מהווים דוגמא ומופת, הם חוד החנית של בני דורם, עם לב רחב, מלא אמפתיה וחמלה, שרוצה לשנות ולעשות למען החלשים והפגועים בחברתנו.

חנן בן ארי הצדיע למתנדבות ב"עלה נגב"