שנה לרצח - ישיבת עתניאל מתרחבת

החבורה המיוחדת הגדלה, ההרמוניה לצד היחודיות של כל נשמה, האווירה המיוחדת הקיימת במקום בו הילכו אבות אבותינו וכמובן קול התורה.

בשיתוף ישיבת עתניאל , כ"ו בסיון תשע"ז

ישיבת ההסדר בעתניאל או בשמה הרשמי "בית ועד לתורה הר חברון" פותחת דלתות לעומקים ותובנות חדשות בציבור הישראלי.

לצד העמקת לימוד הגמרא, ההלכה, החסידות והאמונה משמיע בית הוועד קול ייחודי ומשמעותי המחבר שמים וארץ ועושה זאת בגדלות. "עתניאל" היא אחת מישיבות ההסדר הגדולות בישראל והקול הייחודי של בוגריה יוצא לרחבי העולם גם לאחר סיום הלימוד בין הכתלים.

החבורה המיוחדת הגדלה בישיבה, ההרמוניה לצד היחודיות של כל נשמה ונשמה, האווירה המיוחדת הקיימת במקום בו הילכו אבות אבותינו, וכמובן קול התורה שאיננו פוסק, עושים את ישיבת עתניאל לקול משמעותי ביותר בעולם הישיבות.

כל אלה לצד הזיכרון והכאב אותו נושאת הישיבה לאורך כל שנותיה, כאשר האירוע האחרון הוא הירצחו של מנהל הישיבה הרב מיכאל מרק בפיגוע ירי שהיה בדרך המובילה מעתניאל לירושלים בדיוק לפני שנה. לכבודו של הרב מיכי, להקמת מקווה טהרה בישיבה שהיה חלומו, להקמת בניין כיתות להסדר ולכולל במקום, ולהמשך בניין הישיבה מתקיים כעת יום התרמה מיוחד.

בעשרים וארבע השעות הקרובות, כל שקל שייתרם מוכפל פי ארבעה בעזרת תורמים מהארץ ומהעולם. רק הגעה ליעד היא זו שמכתירה את הקמפיין כסיפור הצלחה, במידה ולא מגיעים אל היעד לא מתבצעת גביה מהתומכים. אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק.