גל גדות
גל גדותצילום: רויטרס

השחקנית הישראלית גל גדות, כוכבת "וונדר וומן", העפילה למקום הראשון בדירוג הפופולאריות ברשות החברתיות של ה"הוליווד ריפורטר".

האתר מדרג את שחקני הוליווד לפי מידת הפופולאריות שלהם בחמש רשתות חברתיות: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב וגוגל פלוס. במהלך השבועיים הקודמים דורגה במקום הרביעי.

גדות בת ה-32 הפכה לכוכבת בינלאומית לאחר הקרנות הבכורה של הסרט "וונדר וומן" בכיכובה. במאית הסרט היא פטי ג'נקינס.

לבנון אסרה את הקרנת הסרט בתחומה בשל העובדה שגדות היא ישראלית. ארגוני שמאל פמיניסטיים מתקשים להחליט מה דעתם על הסרט, משום שמצד אחד יש לו מסר העצמה נשית, ומצד שני, כאמור, הכוכבת היא ישראלית. מתנגדיה של גדות מצביעים על כך ששירתה בצה"ל ושפרסמה הודעת תמיכה בחיילי צה"ל בזמן מבצע צוק איתן.

הסרט הכניס ליוצריו יותר מ-600 מיליון דולר מאז הקרנות הבכורה, לפני כשלושה שבועות, וקיבל ביקורות נלהבות. בעוד כמה ימים הוא צפוי לשבור את שיא ההכנסות לסרט "לייב אקשן" (כלומר – לא מונפש) שבויים על ידי אישה.

הוא הכניס ליוצריו 100.5 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע בארה"ב ובקנדה. זהו שיא חדש של הכנסות פתיחה בצפון אמריקה, לסרטים שבוימו ע"י נשים.

הכוכבת הישראלית גילמה את דמותה של גיבורת הקומיקס וונדר וומן בסרט "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", בשנה שעברה. התגובות המצוינות להופעתה סללו את הדרך לסרט החדש בכיכובה.