פרידמן (מימין) וסינגר
פרידמן (מימין) וסינגר צילום: דובר צה"ל

תת-אלוף (מיל') ארי סינגר מונה היום (ה') לקצין המילואים הראשי במקומו של תת-אלוף (מיל') הושע פרידמן.

פרידמן שירת בתפקיד זה במהלך חמש השנים האחרונות ומסכם 40 שנות עשייה בשירות סדיר ובמילואים, "במהלכן תרם רבות לחוסנו של צה"ל ומדינת ישראל", אומרים בצה"ל.

הטקס התקיים בלשכת סגן הרמטכ''ל אלוף אביב כוכבי ובמעמד סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן.

קצין מילואים ראשי היוצא, תת- אלוף (מיל') פרידמן, אמר "היום אני נפרד מתפקידי כקצין המילואים הראשי ויודע כי המערך החשוב והנפלא הזה בידיים טובות. מעריך ומוקיר תודה לכל אלפי משרתי המילואים אשר פעם אחר פעם עוזבים את ביתם, עבודתם ומשפחותיהם ומתייצבים למילואים.

''אתם היהלום שבכתר- צבא העם אתם מושכים את כולנו למקום שבו אנו מקווים להיות. אני מאחל הרבה הצלחה לממשיכי בתפקיד, תת-אלוף ארי סינגר. מאחל שנזכה לשלום בארץ ושמחת עולם ליושביה", הוסיף.

קצין מילואים ראשי הנכנס, תת- אלוף (מיל') סינגר, אמר בטקס ״אני מתרגש מאוד ממעמד קבלת תפקיד קצין המילואים הראשי ומכיר בגודל האחריות שעל כתפיי. עלינו להתאים את עולם המילואים לשינויים ולהליכי רוח בחברה, שכן מילואים זה קיבוץ גלויות חברתי וערכי. חוזקו של צה"ל הוא חוזקו של מערך המילואים, וחוסנו מעיד על הפוטנציאל שטמון בעם".

איגוד ישיבות ההסדר בירך על מינויו של סינגר, בוגר ישיבת ההסדר "הגולן". מולי יסלזון, ראש מטה איגוד ישיבות ההסדר, אמר כי "ישיבות ההסדר מחנכות את תלמידיהן לראות בשירות החברה והמדינה משימת חיים וסינגר הוא דוגמא ומופת לכך''.

סינגר הוא יהלומן, ומתגורר בפדואל. אחיו יעקב-דוד סינגר נהרג במהלך שירותו הצבאי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו